FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Obermelsungen (3-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-29 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-22 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Altenlotheim | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-15 | TSV Korbach - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - SSV Sand | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | Schwalmstadt - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-28 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - FSG Gudensberg | 1 - 7 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Obermelsungen | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - SC Willingen | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | Eintracht 04 Edertal - FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | 2 - 0 |
Serie 5
Algemeen
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz + TSV Obermelsungen Less than 4.5 cards 10 van 10
TSV Obermelsungen Met tegendoelpunten 7
TSV Obermelsungen Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 7
TSV Obermelsungen Beide teams scoren 7 van 7
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz Minder dan 2.5 doelpunten 5 van 6
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Obermelsungen
Duitsland Amateur, Gruppenliga Kassel, match FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Obermelsungen, starttijd 2024-08-25 13:00:24 internationale tijd.
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz en TSV Obermelsungen neemt deel aan het kampioenschap Gruppenliga Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: TSV Obermelsungen
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-29 | TSV Obermelsungen - FSG Gudensberg | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-22 | FC Homberg - TSV Obermelsungen | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-15 | TSV Obermelsungen - TSV Mengsberg 1926 | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-07 | SG Neukirchen/Röllshausen - TSV Obermelsungen | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | TSV Obermelsungen - Melsunger FV 08 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-28 | SSV Sand - TSV Obermelsungen | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Obermelsungen | 3 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | TSV Obermelsungen - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-02 | TSV Obermelsungen - TSV Korbach | 3 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-29 | TSV Obermelsungen - TuSpo Mengeringhausen | 1 - 1 |
Klassement
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Willingen | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:0 | 18 |
2
|
Melsunger FV 08 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13:9 | 11 |
3
|
Schwalmstadt | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:7 | 10 |
4
|
TSV Mengsberg 1926 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:8 | 10 |
5
|
TSV Korbach | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:10 | 10 |
6
|
SSV Sand | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:10 | 9 |
7
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 |
8
|
TSV Altenlotheim | 6 | 2 | 1 | 3 | 14:13 | 7 |
9
|
Eintracht 04 Edertal | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 7 |
10
|
FC Homberg | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:12 | 7 |
11
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:13 | 7 |
12
|
FSG Gudensberg | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:11 | 6 |
13
|
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:13 | 6 |
14
|
TSV Obermelsungen | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:16 | 5 |
15
|
VfB Schrecksbach | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:18 | 4 |
16
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GSV Eintracht Baunatal | 4 | 4 | 0 | 0 | 18:3 | 12 |
2
|
SG Calden/Meimbressen | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:9 | 9 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 4 | 2 | 2 | 0 | 18:6 | 8 |
4
|
TSV Hertingshausen | 4 | 2 | 2 | 0 | 14:5 | 8 |
5
|
TuSpo 1912 Rengershausen | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:6 | 7 |
6
|
SV Espenau | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 7 |
7
|
SG Schauenburg | 4 | 1 | 3 | 0 | 10:8 | 6 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:11 | 6 |
9
|
TSV Ks-Wolfsanger | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
10
|
SG Reinhardshagen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | 4 |
11
|
TSG Wilhelmshöhe | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:12 | 4 |
12
|
SV Adler Weidenhausen II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:15 | 4 |
13
|
TSV 1945 Rothwesten | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:14 | 3 |
14
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:11 | 3 |
15
|
FSC Lohfelden | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | 1 |
16
|
SG Wettesingen/Breuna/Oberlistingen | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:12 | 0 |