GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: GTS Czarna Dąbrówka
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 202 | |||
2024-09-17 | Lipniczanka Lipnica - GTS Czarna Dąbrówka | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk | geannuleerd | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka | 4 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | GTS Czarna Dąbrówka - Jantar Ustka | 2 - 0 |
Serie 1
Algemeen
Gryf II Słupsk Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Słupska, match GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk, starttijd 2024-08-25 10:00:49 internationale tijd.
GTS Czarna Dąbrówka en Gryf II Słupsk neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Słupska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gryf II Słupsk
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Kaszubia Studzienice - Gryf II Słupsk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Gryf II Słupsk - Lider Rychnowy | 10 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk | geannuleerd | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Gryf II Słupsk - GKS Myśliwiec Tuchomie | 6 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | LKS Sokół Wyczechy - Gryf II Słupsk | 2 - 1 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 0 | |||
2023-10-11 | Gryf II Słupsk - Anioły Garczegorze | 0 - 5 |
Klassement
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |