Riachuelo AC U20 - CE Força e Luz U20 , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Riachuelo AC U20
U20 Potiguar | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | Riachuelo AC U20 - CE Força e Luz U20 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-17 | Riachuelo AC U20 - Quinho FC U20 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | Club Laguna U20 - Riachuelo AC U20 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-03 | Parnamirim U20 - Riachuelo AC U20 | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-07-28 | Potyguar Seridoense U20 - Riachuelo AC U20 | 3 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2023-08-26 | SCP Estrela Potiguar U20 - Riachuelo AC U20 | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2023-08-23 | Riachuelo AC U20 - Atlético Potengi U20 | 0 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2023-08-20 | Alecrim U20 - Riachuelo AC U20 | 0 - 2 |
Riachuelo AC U20 - CE Força e Luz U20
Brazilië, U20 Potiguar, match Riachuelo AC U20 - CE Força e Luz U20, starttijd 2024-08-25 11:00:03 internationale tijd.
Riachuelo AC U20 en CE Força e Luz U20 neemt deel aan het kampioenschap U20 Potiguar, Brazilië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CE Força e Luz U20
U20 Potiguar | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | Riachuelo AC U20 - CE Força e Luz U20 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | CE Força e Luz U20 - Parnamirim U20 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-10 | Quinho FC U20 - CE Força e Luz U20 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-04 | CE Força e Luz U20 - Potyguar Seridoense U20 | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-29 | CE Força e Luz U20 - Club Laguna U20 | 0 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2023-08-27 | Globo FC U20 - CE Força e Luz U20 | 4 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2023-08-21 | CE Força e Luz U20 - America RN | 1 - 6 | |
Ronde 4 | |||
2023-08-17 | Club Laguna U20 - CE Força e Luz U20 | 6 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2023-08-13 | UNIVAP Apodi U20 - CE Força e Luz U20 | 1 - 1 |
Klassement
U20 Potiguar - Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rio Grande SAF U20 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2
|
Fábrica de Craques U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
ABC FC RN | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
America RN | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
5
|
Globo FC U20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Visao Celeste EC RN | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
7
|
SCP Estrela Potiguar U20 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
U20 Potiguar - Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quinho FC U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
Potyguar Seridoense U20 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
CE Força e Luz U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Club Laguna U20 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
Riachuelo AC U20 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | 1 |
6
|
Parnamirim U20 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 |
U20 Potiguar - Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Globo FC U20 | ||||||
|
ABC FC RN | ||||||
|
Visao Celeste EC RN | ||||||
|
SCP Estrela Potiguar U20 | ||||||
|
America RN | ||||||
|
Fábrica de Craques U20 | ||||||
|
Rio Grande SAF U20 |
U20 Potiguar - Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CE Força e Luz U20 | ||||||
|
Potyguar Seridoense U20 | ||||||
|
Club Laguna U20 | ||||||
|
Riachuelo AC U20 | ||||||
|
Parnamirim U20 | ||||||
|
Quinho FC U20 |
U20 Potiguar - Grupo A 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Globo FC U20 | ||||||
|
ABC FC RN | ||||||
|
Visao Celeste EC RN | ||||||
|
SCP Estrela Potiguar U20 | ||||||
|
America RN | ||||||
|
Fábrica de Craques U20 | ||||||
|
Rio Grande SAF U20 |
U20 Potiguar - Grupo B 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CE Força e Luz U20 | ||||||
|
Potyguar Seridoense U20 | ||||||
|
Club Laguna U20 | ||||||
|
Riachuelo AC U20 | ||||||
|
Parnamirim U20 | ||||||
|
Quinho FC U20 |