SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - Metalist 1925-2 , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka
Druha Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - Nyva Vinnytsia | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | FC Lokomotyv Kyiv - SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - Girnik-Sport | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - Metalist 1925-2 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FC Chernihiv - SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-08 | SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - FC Kolos-2 Kovalivka | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-26 | FC Lokomotyv Kyiv - SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 1 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | FC Trostianets - SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 0 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-03 | SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - Nyva Vinnytsia | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-27 | FC Vast Mykolaiv - SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | geannuleerd |
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - Metalist 1925-2
Oekraïne, Druha Liga, match SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - Metalist 1925-2, starttijd 2024-08-25 10:00:42 internationale tijd.
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka en Metalist 1925-2 neemt deel aan het kampioenschap Druha Liga, Oekraïne.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Metalist 1925-2
Druha Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Metalist 1925-2 - Oleksandria-2 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Girnik-Sport - Metalist 1925-2 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Metalist 1925-2 - Vorskla-2 Poltava | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka - Metalist 1925-2 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Metalist 1925-2 - FC Trostianets | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-08 | FC Chernihiv - Metalist 1925-2 | 8 - 2 |
Klassement
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
FC Kulykiv | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Probiy Gorodenka | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
FC Uzhhorod | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
Rukh-2 Lviv | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
Nyva-2 Ternopil | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
Skala 1911 Stryi | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
9
|
Polissya-2 Zhytomyr | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
10
|
Real Pharma Odesa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Chernihiv | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:2 | 3 |
2
|
Vorskla-2 Poltava | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
Oleksandria-2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Nyva Vinnytsia | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
FC Trostianets | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Kolos-2 Kovalivka | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Lokomotyv Kyiv | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
Girnik-Sport | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
Metalist 1925-2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:8 | 0 |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Girnik-Sport | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv | ||||||
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv |
Druha Liga - Group A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Probiy Gorodenka | ||||||
|
SK Vilkhivtsi Zakarpattya | ||||||
|
Nyva-2 Ternopil | ||||||
|
Polissya-2 Zhytomyr | ||||||
|
FC Uzhhorod | ||||||
|
FC Revere 1908 Ivano-Frankivsk | ||||||
|
FC Kulykiv | ||||||
|
Real Pharma Odesa | ||||||
|
Skala 1911 Stryi | ||||||
|
Rukh-2 Lviv |
Druha Liga - Group B 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Kolos-2 Kovalivka | ||||||
|
Oleksandria-2 | ||||||
|
Vorskla-2 Poltava | ||||||
|
FC Chernihiv | ||||||
|
SC Chaika Petropavlivska Borshchahivka | ||||||
|
Girnik-Sport | ||||||
|
Nyva Vinnytsia | ||||||
|
FC Trostianets | ||||||
|
Metalist 1925-2 | ||||||
|
FC Lokomotyv Kyiv |