Evenementen: TJ Prestice
CFL | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | TJ Prestice - 1 FK Pribram | geannuleerd | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | TJ Prestice - Chomutov | geannuleerd | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Povltavska FA - TJ Prestice | geannuleerd | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | TJ Prestice - TJ Jiskra Domazlice | geannuleerd | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | TJ Prestice - Sokol Hostouň | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Loko Vltavin - TJ Prestice | geannuleerd | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-21 | FK Horovicko - TJ Prestice | 3 - 0 | |
CFL | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | TJ Prestice - FK Admira Praag | geannuleerd | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Viktoria Plzeň B - TJ Prestice | geannuleerd | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-31 | SK Kladno - TJ Prestice | 3 - 2 |
TJ Prestice - Sokol Hostouň
Tsjechië, CFL, match TJ Prestice - Sokol Hostouň, starttijd 2024-08-28 16:00:00 internationale tijd.
TJ Prestice en Sokol Hostouň neemt deel aan het kampioenschap CFL, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sokol Hostouň
CFL | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Chomutov - Sokol Hostouň | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | Sokol Hostouň - Povltavska FA | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | TJ Jiskra Domazlice - Sokol Hostouň | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Sokol Hostouň - Loko Vltavin | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | TJ Prestice - Sokol Hostouň | geannuleerd | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK Admira Praag - Sokol Hostouň | 1 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-20 | SK Aritma Praag - Sokol Hostouň | 3 - 2 | |
CFL | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | Sokol Hostouň - Viktoria Plzeň B | 2 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Sokol Hostouň - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 0 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-31 | Sokol Hostouň - Mladá Boleslav B | 2 - 3 |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TJ Jiskra Domazlice | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | 7 |
2
|
TJ Slovan Velvary | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
3
|
1 FK Pribram | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
4
|
FK Admira Praag | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
5
|
MAS Táborsko II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Zce Plzen | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
7
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
8
|
Povltavska FA | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
9
|
SK Motorlet Praha | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
10
|
Viktoria Plzeň B | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
11
|
Dukla Praha B | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
12
|
Loko Vltavin | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
13
|
Chomutov | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
14
|
Sokol Hostouň | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
15
|
Bohemians Praha 1905 B | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
16
|
FC Pisek | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
17
|
TJ Prestice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SK Kladno | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
FK Usti Nad Labem | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 7 |
3
|
FC Slovan Liberec B | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
SK Sokol Brozany | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
FK Jablonec B | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
6
|
TJ Jiskra Usti Nad Orlici | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7
|
SK Zapy | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
FK Banik Sous | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
9
|
FC Hradec Kralove B | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
10
|
SK Benatky Nad Jizerou | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
FK Arsenal Ceska Lipa | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 3 |
12
|
FK Pardubice B | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 2 |
13
|
FK Chlumec nad Cidlinou | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
FC Kolin | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
15
|
Mladá Boleslav B | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
16
|
TJ Sokol Zivanice | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
17
|
FK Teplice B | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 0 |