Akhmat Youth - Strogino Moscow Youth , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
3.35 | 3.1 | 3.6 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.4 | 3.2 | 3.6 |
1.2 | 1.4 | 1 | Gemiddelde doelpunten |
1.45 | 1.8 | 1.1 |
2.15 | 1.7 | 2.6 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.95 | 1.4 | 2.5 |
Relatieve indicatoren
25%
Wint
25%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 95%
Onder: 5%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 3.5
30%
Wint
15%
Trekt
55%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 3.5
Evenementen: Akhmat Youth
Youth League | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-27 | Master-Saturn Egorjevsk - Akhmat Youth | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-20 | Akhmat Youth - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-13 | Rubin Kazan - Akhmat Youth | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-30 | Akhmat Youth - Strogino Moscow Youth | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-23 | Samara Kryliya Sovetov - Akhmat Youth | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | Chertanovo Moscow Youth - Akhmat Youth | 1 - 2 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Akhmat Youth - FK Rostov | 2 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | CSKA Moskou - Akhmat Youth | 6 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Akhmat Youth - Orenburg Youth | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Akhmat Youth - Dinamo Moskou | 1 - 2 |
Akhmat Youth - Strogino Moscow Youth
Rusland, Youth League, match Akhmat Youth - Strogino Moscow Youth, starttijd 2024-08-30 17:00:00 internationale tijd.
Akhmat Youth en Strogino Moscow Youth neemt deel aan het kampioenschap Youth League, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Strogino Moscow Youth
Youth League | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-27 | Strogino Moscow Youth - Pari Nizhny Novgorod Youth | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-20 | Orenburg Youth - Strogino Moscow Youth | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-13 | Strogino Moscow Youth - Fakel Voronezh Youth | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-30 | Akhmat Youth - Strogino Moscow Youth | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-23 | Strogino Moscow Youth - Ural Ekaterinburg | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-09 | Strogino Moscow Youth - Samara Kryliya Sovetov | 4 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-02 | Sochi Youth - Strogino Moscow Youth | 2 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-07-26 | Strogino Moscow Youth - Rubin Kazan | 2 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-19 | Master-Saturn Egorjevsk - Strogino Moscow Youth | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-12 | Strogino Moscow Youth - Spartak Moscow Youth | 1 - 2 |
Klassement
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Spartak Moscow Youth | 18 | 13 | 2 | 3 | 34:17 | 41 |
2
|
Lokomotiv Moskou | 18 | 11 | 0 | 7 | 40:26 | 33 |
3
|
Krasnodar Youth | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:22 | 36 |
4
|
Sochi Youth | 18 | 9 | 5 | 4 | 27:15 | 32 |
5
|
Akron Akademia Konoplev | 18 | 9 | 2 | 7 | 34:30 | 29 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 18 | 7 | 5 | 6 | 26:31 | 26 |
7
|
Rubin Kazan | 18 | 6 | 3 | 9 | 13:16 | 21 |
8
|
Strogino Moscow Youth | 18 | 5 | 3 | 10 | 24:34 | 18 |
9
|
Samara Kryliya Sovetov | 18 | 4 | 4 | 10 | 28:41 | 16 |
10
|
Master-Saturn Egorjevsk | 18 | 0 | 3 | 15 | 11:42 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 18 | 14 | 1 | 3 | 51:15 | 43 |
2
|
CSKA Moskou | 18 | 14 | 1 | 3 | 57:17 | 43 |
3
|
FK Rostov | 18 | 10 | 4 | 4 | 34:22 | 34 |
4
|
Dinamo Moskou | 18 | 8 | 5 | 5 | 31:23 | 29 |
5
|
Chertanovo Moscow Youth | 18 | 7 | 5 | 6 | 35:32 | 26 |
6
|
Akhmat Youth | 18 | 5 | 5 | 8 | 24:37 | 20 |
7
|
Fakel Voronezh Youth | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:30 | 20 |
8
|
Ural Ekaterinburg | 18 | 3 | 7 | 8 | 19:35 | 16 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 18 | 2 | 6 | 10 | 19:51 | 12 |
10
|
Orenburg Youth | 18 | 1 | 3 | 14 | 12:40 | 6 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Master-Saturn Egorjevsk | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
Krasnodar Youth | ||||||
|
Spartak Moscow Youth | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskou | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moscow Youth |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskou | ||||||
|
Chertanovo Moscow Youth | ||||||
|
CSKA Moskou | ||||||
|
Akhmat Youth | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |