Polonia II Warszawa - Kasztelan Sierpc , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Polonia II Warszawa
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Marcovia Marki - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Polonia II Warszawa - MKS Narew 1962 Ostrołęka | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Wkra Żuromin - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Polonia II Warszawa - Kasztelan Sierpc | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | Mazur Gostynin - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Żbik Nasielsk - Polonia II Warszawa | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | geannuleerd | |
2024-06-19 | Polonia II Warszawa - PAF Płońsk | 5 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Drukarz Warszawa - Polonia II Warszawa | 2 - 1 |
Polonia II Warszawa - Kasztelan Sierpc
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Polonia II Warszawa - Kasztelan Sierpc, starttijd 2024-08-30 22:00:54 internationale tijd.
Polonia II Warszawa en Kasztelan Sierpc neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Kasztelan Sierpc
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Bug Wyszków - Kasztelan Sierpc | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Kasztelan Sierpc - Drukarz Warszawa | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Polonia II Warszawa - Kasztelan Sierpc | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | Huragan Bodzanów - Kasztelan Sierpc | - | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Kasztelan Sierpc - Sokół Serock | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Huragan Wołomin - Kasztelan Sierpc | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Kasztelan Sierpc - KS Łomianki | 1 - 4 | |
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-22 | Delta Słupno - Kasztelan Sierpc | 5 - 0 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-15 | Kasztelan Sierpc - Stegny Wyszogród | 6 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-06-01 | Kasztelan Sierpc - Błękitni Gąbin | 3 - 0 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
2
|
Sokół Serock | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3
|
Nadnarwianka Pułtusk | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
4
|
KS Łomianki | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
5
|
Huragan Wołomin | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
6
|
Żbik Nasielsk | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | 4 |
7
|
Polonia II Warszawa | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 |
8
|
Bug Wyszków | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:1 | 3 |
9
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
10
|
Wkra Żuromin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11
|
Mazur Gostynin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
12
|
Kasztelan Sierpc | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |
13
|
PAF Płońsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | 0 |
14
|
Drukarz Warszawa | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
15
|
Delta Słupno | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:10 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
Znicz II Pruszków | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
3
|
LKS Chlebnia | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:4 | 4 |
4
|
Radomiak II Radom | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
LKS Mazur Karczew | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | 4 |
6
|
Energia Kozienice | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | 3 |
7
|
LKS Promna | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Milan Milanówek | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
Pogoń II Siedlce | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
KS Raszyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
11
|
Żyrardowianka Żyrardów | 2 | 0 | 2 | 0 | 4:4 | 2 |
12
|
Naprzód Zielonki | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
13
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
14
|
Proch Pionki | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |
15
|
Drogowiec Jedlińsk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
16
|
Escola Varsovia | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:7 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drukarz Warszawa | ||||||
|
KS Łomianki | ||||||
|
Marcovia Marki | ||||||
|
Kasztelan Sierpc | ||||||
|
Wkra Żuromin | ||||||
|
Żbik Nasielsk | ||||||
|
Delta Słupno | ||||||
|
PAF Płońsk | ||||||
|
Nadnarwianka Pułtusk | ||||||
|
Bug Wyszków | ||||||
|
Huragan Wołomin | ||||||
|
Świt Staroźreby | ||||||
|
Polonia II Warszawa | ||||||
|
Sokół Serock | ||||||
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | ||||||
|
Mazur Gostynin |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Drukarz Warszawa | ||||||
|
KS Łomianki | ||||||
|
Marcovia Marki | ||||||
|
Kasztelan Sierpc | ||||||
|
Wkra Żuromin | ||||||
|
Żbik Nasielsk | ||||||
|
Delta Słupno | ||||||
|
PAF Płońsk | ||||||
|
Nadnarwianka Pułtusk | ||||||
|
Bug Wyszków | ||||||
|
Huragan Wołomin | ||||||
|
Świt Staroźreby | ||||||
|
Polonia II Warszawa | ||||||
|
Sokół Serock | ||||||
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | ||||||
|
Mazur Gostynin |