Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
5.3 | 6.44 | 4.36 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
4.7 | 4.92 | 4.38 |
3.9 | 4.78 | 3.18 | Gemiddelde doelpunten |
1.9 | 2.5 | 1 |
1.4 | 1.67 | 1.18 | Gemiddelde tegendoelpunten |
2.8 | 2.42 | 3.38 |
Relatieve indicatoren
70%
Wint
15%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 100%
Onder: 0%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 3.5
25%
Wint
10%
Trekt
65%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 2.5
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 3.5
Evenementen: FC Nõmme United U21
II Liiga | |||
Ronde 19 | |||
2024-09-07 | Tallinna FC Flora - FC Nõmme United U21 | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-31 | FC Nõmme United U21 - Saue JK | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-24 | Raplamaa JK - FC Nõmme United U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | FC Nõmme United U21 - Paide Linnameeskond III | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | FC Nõmme United U21 - JK Tabasalu U21 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | FC Nõmme United U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 7 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-15 | Vändra JK Vaprus - FC Nõmme United U21 | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | FC Nõmme United U21 - Tallinna FC Zapoos | 3 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | FC Nõmme United U21 - Pärnu JK Vaprus U21 | 5 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | Saku Sporting - FC Nõmme United U21 | 2 - 5 |
FC Nõmme United U21 - Saue JK
Estland, II Liiga, match FC Nõmme United U21 - Saue JK, starttijd 2024-08-31 09:00:37 internationale tijd.
FC Nõmme United U21 en Saue JK neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Saue JK
II Liiga | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-31 | FC Nõmme United U21 - Saue JK | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | Saue JK - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Tallinna FC Zapoos - Saue JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-11 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Saue JK | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Pärnu JK Vaprus U21 - Saue JK | - | |
Ronde 4 | |||
2024-06-21 | Vändra JK Vaprus - Saue JK | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-18 | Saku Sporting - Saue JK | 8 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-13 | Saue JK - Pärnu JK Vaprus U21 | 0 - 4 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Saue JK - Keila JK | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-04 | Saue JK - Tallinna FC Flora | 1 - 5 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 12 | 10 | 0 | 2 | 54:17 | 30 |
2
|
FC Nõmme United U21 | 13 | 9 | 2 | 2 | 55:22 | 29 |
3
|
Saku Sporting | 13 | 6 | 4 | 3 | 33:25 | 22 |
4
|
Vändra JK Vaprus | 12 | 5 | 5 | 2 | 29:23 | 20 |
5
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 11 | 5 | 3 | 3 | 20:26 | 18 |
6
|
Tallinna FC Flora | 12 | 5 | 2 | 5 | 28:29 | 17 |
7
|
Tallinna FC Zapoos | 12 | 4 | 3 | 5 | 29:32 | 15 |
8
|
Keila JK | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:26 | 15 |
9
|
Paide Linnameeskond III | 12 | 4 | 3 | 5 | 20:28 | 15 |
10
|
Raplamaa JK | 13 | 3 | 5 | 5 | 20:33 | 14 |
11
|
JK Tabasalu U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 16:22 | 12 |
12
|
Harju Jalgpallikool U21 | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:29 | 12 |
13
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 13 | 3 | 2 | 8 | 16:31 | 11 |
14
|
Saue JK | 13 | 3 | 2 | 8 | 17:34 | 11 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 13 | 12 | 1 | 0 | 51:8 | 37 |
2
|
Tallinna JK Puuma | 13 | 9 | 3 | 1 | 54:27 | 30 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 13 | 9 | 2 | 2 | 37:14 | 29 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 13 | 9 | 2 | 2 | 49:17 | 29 |
5
|
Viimsi JK II | 13 | 6 | 3 | 4 | 31:21 | 21 |
6
|
Võru FC Helios | 13 | 5 | 5 | 3 | 24:24 | 20 |
7
|
FA Tartu Kalev II | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:28 | 19 |
8
|
FC Helios Tartu | 13 | 6 | 1 | 6 | 25:31 | 19 |
9
|
Tartu JK Welco II | 13 | 5 | 1 | 7 | 22:26 | 16 |
10
|
FC Tallinn U21 | 13 | 4 | 0 | 9 | 25:25 | 12 |
11
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 13 | 3 | 2 | 8 | 19:32 | 11 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 13 | 2 | 1 | 10 | 12:43 | 7 |
13
|
FC Elva II | 13 | 2 | 0 | 11 | 9:45 | 6 |
14
|
Ajax Lasnamäe | 13 | 1 | 2 | 10 | 17:63 | 5 |