Pogoń Łobżenica - KP Piła (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Pogoń Łobżenica
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Pogoń Łobżenica - Iskra Szydłowo | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Sparta Oborniki - Pogoń Łobżenica | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Pogoń Łobżenica - KP Piła | 0 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Orkan Chorzemin - Pogoń Łobżenica | 0 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Pogoń Łobżenica - Płomień Przyprostynia | 0 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | KS Korona Stróżewo - Pogoń Łobżenica | 7 - 1 | |
IV. Liga - Wielkopolska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Pogoń Łobżenica - Obra Kościan | 0 - 7 |
Serie 4
Algemeen
Pogoń Łobżenica + KP Piła Less than 4.5 cards 10 van 10
Pogoń Łobżenica Meer dan 2.5 doelpunten 10 van 10
KP Piła Geen nederlagen 3
KP Piła Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 10
Pogoń Łobżenica - KP Piła
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, match Pogoń Łobżenica - KP Piła, starttijd 2024-08-31 15:00:09 internationale tijd.
Pogoń Łobżenica en KP Piła neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KP Piła
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Lubuszanin Trzcianka - KP Piła | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | KP Piła - Iskra Szydłowo | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Pogoń Łobżenica - KP Piła | 0 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Płomień Przyprostynia - KP Piła | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | KP Piła - Zamek Gołańcz | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sokół Szamocin - KP Piła | 0 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | KP Piła - Płomień Przyprostynia | 2 - 3 |
Klassement
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
KS Górnik Konin | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |