Evenementen: SK Super Nova
1.Liga | |||
Ronde 19 | |||
2024-09-15 | FK RFS II - SK Super Nova | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-31 | SK Super Nova - Leevon Ppk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-24 | SK Super Nova - JDFS Alberts | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-17 | SK Super Nova - Skanstes SK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | SK Super Nova - Riga FC II | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | FK Rezekne/BJSS - SK Super Nova | Uitgesteld | |
Ronde 13 | |||
2024-07-27 | Ogre United - SK Super Nova | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | SK Super Nova - Marupes SC | 7 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | SK Super Nova - FK RFS II | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-07-07 | SK Super Nova - FK Smiltene | 2 - 3 |
SK Super Nova - Leevon Ppk
Letland, 1.Liga, match SK Super Nova - Leevon Ppk, starttijd 2024-08-31 11:00:00 internationale tijd.
SK Super Nova en Leevon Ppk neemt deel aan het kampioenschap 1.Liga, Letland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Leevon Ppk
1.Liga | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-31 | SK Super Nova - Leevon Ppk | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-23 | Leevon Ppk - Ogre United | - | |
Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-08-18 | Leevon Ppk - Riga FC | - | |
1.Liga | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-17 | Marupes SC - Leevon Ppk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-11 | Leevon Ppk - FK Smiltene | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Olaine - Leevon Ppk | 3 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-29 | Leevon Ppk - Valmiera FC II | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-21 | Leevon Ppk - Jfk Ventspils | 0 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-12 | Leevon Ppk - SC Grobina | 2 - 1 | |
1.Liga | |||
Ronde 11 | |||
2024-07-05 | FK Tukums 2000/Tss II - Leevon Ppk | 0 - 2 |
Klassement
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK RFS II | 14 | 12 | 1 | 1 | 49:7 | 37 |
2
|
JDFS Alberts | 14 | 11 | 1 | 2 | 27:12 | 34 |
3
|
SK Super Nova | 13 | 9 | 2 | 2 | 31:8 | 29 |
4
|
Riga FC II | 14 | 6 | 6 | 2 | 31:13 | 24 |
5
|
Leevon Ppk | 14 | 8 | 0 | 6 | 22:15 | 24 |
6
|
Skanstes SK | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:13 | 23 |
7
|
Valmiera FC II | 14 | 6 | 1 | 7 | 24:22 | 19 |
8
|
Marupes SC | 14 | 5 | 4 | 5 | 13:23 | 19 |
9
|
Ogre United | 14 | 3 | 6 | 5 | 20:24 | 15 |
10
|
Jfk Ventspils | 14 | 3 | 4 | 7 | 14:23 | 13 |
11
|
FK Tukums 2000/Tss II | 14 | 3 | 1 | 10 | 10:34 | 10 |
12
|
Olaine | 14 | 2 | 3 | 9 | 20:33 | 9 |
13
|
FK Smiltene | 14 | 2 | 2 | 10 | 14:36 | 8 |
14
|
FK Rezekne/BJSS | 13 | 2 | 2 | 9 | 9:42 | 8 |
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SK Super Nova | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
Olaine | ||||||
|
FK Smiltene | ||||||
|
JDFS Alberts | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
FK Rezekne/BJSS |
1. Liga 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK RFS II | ||||||
|
Jfk Ventspils | ||||||
|
Marupes SC | ||||||
|
SK Super Nova | ||||||
|
FK Tukums 2000/Tss II | ||||||
|
Skanstes SK | ||||||
|
Valmiera FC II | ||||||
|
Olaine | ||||||
|
FK Smiltene | ||||||
|
JDFS Alberts | ||||||
|
Leevon Ppk | ||||||
|
Ogre United | ||||||
|
Riga FC II | ||||||
|
FK Rezekne/BJSS |