Evenementen: Tj Ligmet Milin
Divize A | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Tj Ligmet Milin - FC Rokycany | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Kraluv Dvur - Tj Ligmet Milin | 0 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-21 | Tj Ligmet Milin - FC Vlasim | 1 - 0 | |
Divize A | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Tj Ligmet Milin - FK Komarov | 5 - 1 | |
Cup | |||
2024-08-03 | FC Predni Kopanina - Tj Ligmet Milin | 1 - 1 |
Serie 10
Algemeen
FC Rokycany Geen winst 3
FC Rokycany Met tegendoelpunten 3
FC Rokycany Meer dan 2.5 doelpunten 6 van 6
FC Rokycany Beide teams scoren 5 van 6
FC Rokycany Eerste tegendoelpunt 4 van 5
FC Rokycany Less than 4.5 cards 10 van 10
Tj Ligmet Milin Beide teams scoren 4 van 5
Tj Ligmet Milin Eerste team dat scoort 4 van 5
Tj Ligmet Milin Less than 4.5 cards 5 van 5
Tj Ligmet Milin Zeges 5
Tj Ligmet Milin Met tegendoelpunten 4
Tj Ligmet Milin - FC Rokycany
Tsjechië, Divize A, match Tj Ligmet Milin - FC Rokycany, starttijd 2024-08-31 08:30:00 internationale tijd.
Tj Ligmet Milin en FC Rokycany neemt deel aan het kampioenschap Divize A, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Rokycany
Divize A | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Tj Ligmet Milin - FC Rokycany | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | FC Rokycany - SK Aritma Praag | 1 - 5 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-20 | FC Rokycany - 1 FK Pribram | 1 - 6 | |
Divize A | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | SK Senco Doubravka - FC Rokycany | 2 - 2 | |
Cup | |||
2024-08-02 | FC Rokycany - SK Senco Doubravka | 4 - 3 | |
Division A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | FC Rokycany - SK Petrin Plzen | 2 - 3 |
Klassement
Divize A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tj Ligmet Milin | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2
|
SK Aritma Praag | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | 7 |
3
|
Slavoj Cesky Krumlov | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
4
|
TJ Jiskra Domažlice II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
5
|
FK Spartak Sobeslav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Hluboka | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 5 |
7
|
FC Rokycany | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
8
|
1.FK Příbram B | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
Tj Prestice | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | 4 |
10
|
SK Hořovice | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Kraluv Dvur | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
12
|
SK Slavia Vejprnice | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
13
|
FK Komarov | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:8 | 2 |
14
|
FK Jindrichuv Hradec 1910 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
15
|
SK Senco Doubravka | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
16
|
SK Petrin Plzen B | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |