Warta Międzychód - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Warta Międzychód
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Warta Międzychód - Zamek Gołańcz | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Sokół Szamocin - Warta Międzychód | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Warta Międzychód - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 - 2 | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-28 | Warta Międzychód - GKS Dopiewo | 0 - 0 | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Kłos Budzyń - Warta Międzychód | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Warta Międzychód - Sparta Szamotuły | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sparta Oborniki - Warta Międzychód | 1 - 1 |
Serie 8
Algemeen
Warta Międzychód + Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Less than 4.5 cards 10 van 10
Warta Międzychód Geen nederlagen 3
Warta Międzychód Geen winst 5
Warta Międzychód Met tegendoelpunten 10
Warta Międzychód Beide teams scoren 9 van 10
Warta Międzychód Less than 4.5 cards 10 van 10
Warta Międzychód Minder dan 2.5 doelpunten 4 van 5
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Met tegendoelpunten 5
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 8
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Beide teams scoren 5 van 5
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski Less than 4.5 cards 9 van 9
Warta Międzychód - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, match Warta Międzychód - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski, starttijd 2024-08-31 15:00:32 internationale tijd.
Warta Międzychód en Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski neemt deel aan het kampioenschap V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | KS Korona Stróżewo - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Sokół Pniewy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Warta Międzychód - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Kłos Gałowo - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Lubuszanin Trzcianka - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Iskra Szydłowo | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | KS Korona Stróżewo - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 1 - 3 |
Klassement
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
KS Górnik Konin | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |