Evenementen: 1.FK Příbram B
Divize A | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | 1.FK Příbram B - Hluboka | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | FK Komarov - 1.FK Příbram B | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | 1.FK Příbram B - FK Jindrichuv Hradec 1910 | 2 - 1 | |
Division A | |||
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | 1.FK Příbram B - FK Jindrichuv Hradec 1910 | 3 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | SK Hořovice - 1.FK Příbram B | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | 1.FK Příbram B - TJ Jiskra Domažlice II | 3 - 2 |
Serie 7
Algemeen
1.FK Příbram B + Hluboka Less than 4.5 cards 10 van 10
1.FK Příbram B Met tegendoelpunten 16
1.FK Příbram B Meer dan 2.5 doelpunten 8 van 9
1.FK Příbram B Beide teams scoren 6 van 6
1.FK Příbram B Less than 4.5 cards 10 van 10
Hluboka Geen nederlagen 3
Hluboka Geen tegendoelpunten 3
Hluboka Geen winst 4
Hluboka Geen doelpunten gescoord 4
Hluboka Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Hluboka Less than 4.5 cards 9 van 9
1.FK Příbram B - Hluboka
Tsjechië, Divize A, match 1.FK Příbram B - Hluboka, starttijd 2024-09-01 15:00:00 internationale tijd.
1.FK Příbram B en Hluboka neemt deel aan het kampioenschap Divize A, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Hluboka
Divize A | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | 1.FK Příbram B - Hluboka | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK Jindrichuv Hradec 1910 - Hluboka | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Hluboka - SK Slavia Vejprnice | 0 - 0 | |
Cup | |||
2024-08-03 | FK Spartak Sobeslav - Hluboka | 3 - 0 | |
2023-07-30 | Hluboka - FK Spartak Sobeslav | 1 - 1 | |
2022-11-11 | Hluboka - Rudolfov | 3 - 0 |
Klassement
Divize A 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tj Ligmet Milin | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:2 | 9 |
2
|
SK Aritma Praag | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | 7 |
3
|
Slavoj Cesky Krumlov | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:1 | 6 |
4
|
TJ Jiskra Domažlice II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
5
|
FK Spartak Sobeslav | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Hluboka | 3 | 1 | 2 | 0 | 1:0 | 5 |
7
|
FC Rokycany | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
8
|
1.FK Příbram B | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
Tj Prestice | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | 4 |
10
|
SK Hořovice | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Kraluv Dvur | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:4 | 3 |
12
|
SK Slavia Vejprnice | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
13
|
FK Komarov | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:8 | 2 |
14
|
FK Jindrichuv Hradec 1910 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
15
|
SK Senco Doubravka | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
16
|
SK Petrin Plzen B | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |