FC Alpendorada - Gondomar SC (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Alpendorada
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 8 | |||
2024-11-03 | AD Marco 09 - FC Alpendorada | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-27 | FC Alpendorada - Sport Comércio e Salgueiros | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | AD Camacha - FC Alpendorada | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | FC Alpendorada - CF União de Lamas | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | SC Régua - FC Alpendorada | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FC Alpendorada - Gondomar SC | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Leça FC - FC Alpendorada | 3 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | FC Alpendorada - CS Maritimo Madeira | 1 - 0 | |
A.F. Porto Divisão de Elite Serie 2 | |||
Ronde 30 | |||
2024-04-21 | FC Alpendorada - GCD Vila Caiz | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-04-07 | UD Valonguense - FC Alpendorada | 0 - 3 |
Kansen
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.7
|
3.2
|
2.35
|
Click on the odds to view the odds history
Serie 3
Algemeen
Gondomar SC Less than 4.5 cards 9 van 9
FC Alpendorada Meer dan 2.5 doelpunten 5 van 7
FC Alpendorada Geen nederlagen 4
FC Alpendorada Eerste team dat scoort 6 van 8
FC Alpendorada Less than 4.5 cards 8 van 8
FC Alpendorada - Gondomar SC
Portugal, Campeonato de Portugal, match FC Alpendorada - Gondomar SC, starttijd 2024-09-01 16:00:00 internationale tijd.
FC Alpendorada en Gondomar SC neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Portugal, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gondomar SC
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 8 | |||
2024-11-03 | Gondomar SC - SC Beira Mar | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-27 | AD Machico - Gondomar SC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | Gondomar SC - Guarda Desportiva FC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | Sport Comércio e Salgueiros - Gondomar SC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | Gondomar SC - CF União de Lamas | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FC Alpendorada - Gondomar SC | 1 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | CS Maritimo Madeira - Gondomar SC | Uitgesteld | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | Gondomar SC - CD Cinfães | 0 - 3 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-07 | Atletico de Vila Mea - Gondomar SC | 0 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2024-03-24 | Gondomar SC - SC Sao Joao de Ver | 2 - 0 |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GD Braganca | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
USC Paredes | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:6 | 6 |
3
|
GD Joane | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
4
|
Rebordosa AC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
5
|
AD Os Limianos | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
SC Vila Real | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
7
|
OS Sandinenses | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
8
|
Vianense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
9
|
Atletico Arcos | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
10
|
Brito SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
11
|
FC Tirsense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
12
|
Pevidém SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
13
|
Vitoria Guimaraes | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
14
|
Dumiense FC/CJPII | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | 1 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leça FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2
|
CF União de Lamas | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
3
|
AD Marco 09 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
4
|
SC Beira Mar | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
5
|
FC Alpendorada | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:3 | 6 |
6
|
Sport Comércio e Salgueiros | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
7
|
CD Cinfães | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
8
|
AD Camacha | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
9
|
Guarda Desportiva FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
10
|
AD Machico | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
CS Maritimo Madeira | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
12
|
SC Régua | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
13
|
Gondomar SC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
14
|
SC Coimbroes | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Group C: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
O Elvas CAD | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2
|
GD Peniche | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3
|
Sport Arronches e Benfica | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
5
|
AC Marinhense | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
5
|
Clube União 1919 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
6
|
F.C. Alverca B | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
7
|
Sporting Pombal | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
8
|
Sport Benfica Castelo Branco | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
9
|
CF Marialvas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
10
|
CA Pero Pinheiro | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
11
|
Mortagua | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
12
|
CD Fatima | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
13
|
CD Alcains | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
14
|
Sertanense FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:9 | 0 |
Group D: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Louletano DC | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Lusitano Évora | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | 7 |
3
|
Sintrense | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
5
|
CF Estrela Sad B | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
6
|
Moncarapachense | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
7
|
Amora FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
7
|
FC Serpa | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
8
|
CD Operário | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
9
|
Comércio e Indústria | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
10
|
GD Lagoa | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
11
|
Moura AC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:9 | 3 |
12
|
GD Fabril do Barreiro | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
13
|
FC Barreirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Estrela FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | 0 |