FK Vinogradar Zleginje - GFK Tabane (4-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Vinogradar Zleginje
Zona "Zapad" | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | OFK Lugomir Rakitovo - FK Vinogradar Zleginje | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FK Vinogradar Zleginje - GFK Tabane | 4 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FK Mladi Borac Sedlare - FK Vinogradar Zleginje | 5 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | FK Vinogradar Zleginje - FK Sloga Despotovac | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | FK Mladi Borac Sedlare - FK Vinogradar Zleginje | 6 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | FK Vinogradar Zleginje - FK Temnić 1924 | 2 - 2 |
Serie 4
Algemeen
FK Vinogradar Zleginje Met tegendoelpunten 5
FK Vinogradar Zleginje Meer dan 2.5 doelpunten 9 van 9
FK Vinogradar Zleginje Beide teams scoren 5 van 5
FK Vinogradar Zleginje Less than 4.5 cards 10 van 10
FK Vinogradar Zleginje - GFK Tabane
Serbia Amateur, Zona "Zapad", match FK Vinogradar Zleginje - GFK Tabane, starttijd 2024-09-01 14:30:50 internationale tijd.
FK Vinogradar Zleginje en GFK Tabane neemt deel aan het kampioenschap Zona "Zapad", Serbia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GFK Tabane
Zona "Zapad" | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | GFK Tabane - FK Sloga Despotovac | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | FK Vinogradar Zleginje - GFK Tabane | 4 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | GFK Tabane - FK Orlovi Jasenovo | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FK Rembas Resavica - GFK Tabane | 3 - 0 |
Klassement
Zona "Zapad" 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Rembas Resavica | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:2 | 9 |
2
|
FK Orlovi Jasenovo | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:5 | 7 |
3
|
FK Jastrebac Veliki Šiljegovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
4
|
FK Sloga Despotovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
FK Vinogradar Zleginje | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:8 | 6 |
6
|
FK Mladost Jovac | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
7
|
OFK Kopaonik 1931 Brus | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
8
|
FK Mladi Borac Sedlare | 3 | 1 | 0 | 2 | 10:10 | 3 |
9
|
FK Župa Aleksandrovac | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
10
|
FK Temnić 1924 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
11
|
OFK Lugomir Rakitovo | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
12
|
GFK Tabane | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |