Guangxi Hengchen FC - Langfang Glory City FC , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
2.45 | 2.75 | 2 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
2.2 | 2.55 | 1.78 |
1.65 | 1.83 | 1.38 | Gemiddelde doelpunten |
1.4 | 2 | 0.67 |
0.8 | 0.92 | 0.63 | Gemiddelde tegendoelpunten |
0.8 | 0.55 | 1.11 |
Relatieve indicatoren
55%
Wint
30%
Trekt
15%
Verliezen
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 1.5
Over: 40%
Onder: 60%
Totaal 2.5
Over: 25%
Onder: 75%
Totaal 3.5
60%
Wint
15%
Trekt
25%
Verliezen
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 1.5
Over: 35%
Onder: 65%
Totaal 2.5
Over: 10%
Onder: 90%
Totaal 3.5
Evenementen: Guangxi Hengchen FC
CFA Division Two League | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Nantong Haimen Codion - Guangxi Hengchen FC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | Shandong Taishan B - Guangxi Hengchen FC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Guangxi Hengchen FC - Shaanxi Union FC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Guangxi Hengchen FC - Langfang Glory City FC | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Dalian Kuncheng City - Guangxi Hengchen FC | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Guangxi Hengchen FC - Nantong Haimen Codion | 5 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-07-27 | Guangxi Hengchen FC - Jiangxi Dark Horse Junior FC | 1 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-07-20 | Shanghai Port B - Guangxi Hengchen FC | 2 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-07-14 | Guangxi Hengchen FC - Shenzhen Juniors FC | 2 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-06 | Hainan Star - Guangxi Hengchen FC | 0 - 1 |
Guangxi Hengchen FC - Langfang Glory City FC
China, CFA Division Two League, match Guangxi Hengchen FC - Langfang Glory City FC, starttijd 2024-09-01 09:00:00 internationale tijd.
Guangxi Hengchen FC en Langfang Glory City FC neemt deel aan het kampioenschap CFA Division Two League, China.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Langfang Glory City FC
CFA Division Two League | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-22 | Shanghai Port B - Langfang Glory City FC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | Hunan Billows - Langfang Glory City FC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | Langfang Glory City FC - Shenzhen Juniors FC | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Guangxi Hengchen FC - Langfang Glory City FC | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Guangzhou E-Power FC - Langfang Glory City FC | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | Langfang Glory City FC - Shanghai Port B | 2 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-07-28 | Rizhao Yuqi - Langfang Glory City FC | 3 - 0 | |
Ronde 17 | |||
2024-07-21 | Langfang Glory City FC - Xi An Ronghai | 4 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2024-07-13 | Shaanxi Union FC - Langfang Glory City FC | 1 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | Langfang Glory City FC - Nantong Haimen Codion | 2 - 1 |
Klassement
China League 2 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Shaanxi Union FC | 18 | 11 | 3 | 4 | 36:17 | 36 |
2
|
Nantong Haimen Codion | 18 | 10 | 5 | 3 | 27:18 | 35 |
3
|
Dalian Kuncheng City | 18 | 9 | 4 | 5 | 25:15 | 31 |
4
|
Langfang Glory City FC | 18 | 9 | 3 | 6 | 24:17 | 30 |
5
|
Shandong Taishan B | 18 | 8 | 5 | 5 | 20:14 | 29 |
6
|
Beijing Institute of Technology | 18 | 5 | 7 | 6 | 19:20 | 22 |
7
|
Hubei Istar | 18 | 6 | 2 | 10 | 19:21 | 20 |
8
|
Taian Tiankuang | 18 | 4 | 7 | 7 | 12:23 | 19 |
9
|
Rizhao Yuqi | 18 | 4 | 5 | 9 | 15:23 | 17 |
10
|
Xi An Ronghai | 18 | 1 | 5 | 12 | 9:38 | 8 |
China League 2 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power FC | 18 | 16 | 0 | 2 | 40:10 | 48 |
2
|
Shenzhen Juniors FC | 18 | 9 | 6 | 4 | 33:19 | 33 |
3
|
Guangxi Hengchen FC | 18 | 8 | 7 | 3 | 23:15 | 31 |
4
|
Hunan Billows | 18 | 8 | 6 | 4 | 25:21 | 30 |
5
|
Shanghai Port B | 18 | 8 | 5 | 5 | 27:20 | 29 |
6
|
Jiangxi Dark Horse Junior FC | 18 | 5 | 6 | 7 | 16:16 | 21 |
7
|
Ganzhou Ruishi FC | 18 | 5 | 3 | 10 | 22:26 | 18 |
8
|
Guangxi Lanhang | 18 | 3 | 7 | 8 | 16:22 | 16 |
9
|
Quanzhou Yaxin | 18 | 3 | 4 | 11 | 15:45 | 13 |
10
|
Hainan Star | 18 | 0 | 6 | 12 | 16:39 | 6 |
China League 2 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Taian Tiankuang | ||||||
|
Dalian Kuncheng City | ||||||
|
Shandong Taishan B | ||||||
|
Beijing Institute of Technology | ||||||
|
Hubei Istar | ||||||
|
Nantong Haimen Codion | ||||||
|
Rizhao Yuqi | ||||||
|
Shaanxi Union FC | ||||||
|
Xi An Ronghai | ||||||
|
Langfang Glory City FC |
China League 2 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Guangzhou E-Power FC | ||||||
|
Ganzhou Ruishi FC | ||||||
|
Guangxi Hengchen FC | ||||||
|
Guangxi Lanhang | ||||||
|
Hainan Star | ||||||
|
Jiangxi Dark Horse Junior FC | ||||||
|
Quanzhou Yaxin | ||||||
|
Shanghai Port B | ||||||
|
Shenzhen Juniors FC | ||||||
|
Hunan Billows |
China League 2 2024, Group A: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dalian Kuncheng City | ||||||
|
Shandong Taishan B | ||||||
|
Taian Tiankuang | ||||||
|
Beijing Institute of Technology | ||||||
|
Hubei Istar | ||||||
|
Nantong Haimen Codion | ||||||
|
Rizhao Yuqi | ||||||
|
Shaanxi Union FC | ||||||
|
Xi An Ronghai | ||||||
|
Langfang Glory City FC |
China League 2 2024, Group B: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Guangzhou E-Power FC | ||||||
|
Ganzhou Ruishi FC | ||||||
|
Guangxi Hengchen FC | ||||||
|
Guangxi Lanhang | ||||||
|
Hainan Star | ||||||
|
Jiangxi Dark Horse Junior FC | ||||||
|
Quanzhou Yaxin | ||||||
|
Shanghai Port B | ||||||
|
Shenzhen Juniors FC | ||||||
|
Hunan Billows |
Relegation Round: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Jiangxi Dark Horse Junior FC | 19 | 6 | 6 | 7 | 17:16 | 24 |
2
|
Beijing Institute of Technology | 19 | 5 | 7 | 7 | 19:21 | 22 |
3
|
Taian Tiankuang | 19 | 5 | 7 | 7 | 14:24 | 22 |
4
|
Ganzhou Ruishi FC | 19 | 6 | 3 | 10 | 24:27 | 21 |
5
|
Hubei Istar | 19 | 6 | 2 | 11 | 20:23 | 20 |
6
|
Rizhao Yuqi | 19 | 5 | 5 | 9 | 16:23 | 20 |
7
|
Guangxi Lanhang | 19 | 3 | 7 | 9 | 16:23 | 16 |
8
|
Quanzhou Yaxin | 19 | 3 | 4 | 12 | 16:47 | 13 |
9
|
Hainan Star | 19 | 1 | 6 | 12 | 17:39 | 9 |
10
|
Xi An Ronghai | 19 | 1 | 5 | 13 | 9:39 | 8 |
Promotion Round: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Guangzhou E-Power FC | 19 | 16 | 1 | 2 | 41:11 | 49 |
2
|
Shaanxi Union FC | 19 | 11 | 3 | 5 | 38:20 | 36 |
3
|
Shenzhen Juniors FC | 19 | 10 | 6 | 3 | 36:21 | 36 |
4
|
Nantong Haimen Codion | 19 | 10 | 5 | 4 | 27:23 | 35 |
5
|
Guangxi Hengchen FC | 19 | 9 | 7 | 3 | 28:15 | 34 |
6
|
Langfang Glory City FC | 19 | 10 | 3 | 6 | 26:17 | 33 |
7
|
Dalian Kuncheng City | 19 | 9 | 5 | 5 | 25:15 | 32 |
8
|
Hunan Billows | 19 | 8 | 7 | 4 | 25:21 | 31 |
9
|
Shandong Taishan B | 19 | 8 | 6 | 5 | 21:15 | 30 |
10
|
Shanghai Port B | 19 | 8 | 5 | 6 | 27:22 | 29 |
Relegation Round: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Beijing Institute of Technology | ||||||
|
Hubei Istar | ||||||
|
Jiangxi Dark Horse Junior FC | ||||||
|
Rizhao Yuqi | ||||||
|
Guangxi Lanhang | ||||||
|
Taian Tiankuang | ||||||
|
Quanzhou Yaxin | ||||||
|
Ganzhou Ruishi FC | ||||||
|
Xi An Ronghai | ||||||
|
Hainan Star |
Promotion Round: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Guangzhou E-Power FC | ||||||
|
Langfang Glory City FC | ||||||
|
Shaanxi Union FC | ||||||
|
Shanghai Port B | ||||||
|
Nantong Haimen Codion | ||||||
|
Shandong Taishan B | ||||||
|
Guangxi Hengchen FC | ||||||
|
Shenzhen Juniors FC | ||||||
|
Dalian Kuncheng City | ||||||
|
Hunan Billows |
Relegation Round: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jiangxi Dark Horse Junior FC | ||||||
|
Ganzhou Ruishi FC | ||||||
|
Taian Tiankuang | ||||||
|
Beijing Institute of Technology | ||||||
|
Hubei Istar | ||||||
|
Hainan Star | ||||||
|
Guangxi Lanhang | ||||||
|
Rizhao Yuqi | ||||||
|
Xi An Ronghai | ||||||
|
Quanzhou Yaxin |
Promotion Round: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Guangzhou E-Power FC | ||||||
|
Shenzhen Juniors FC | ||||||
|
Nantong Haimen Codion | ||||||
|
Shaanxi Union FC | ||||||
|
Dalian Kuncheng City | ||||||
|
Hunan Billows | ||||||
|
Guangxi Hengchen FC | ||||||
|
Shandong Taishan B | ||||||
|
Shanghai Port B | ||||||
|
Langfang Glory City FC |