Deportivo Libertad de Hernando - Atlético Almafuerte (0-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Deportivo Libertad de Hernando
Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-07 | Deportivo Libertad de Hernando - Atlético Almafuerte | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-09-01 | Juventud Unida Punta del Agua - Deportivo Libertad de Hernando | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-08-25 | Deportivo Libertad de Hernando - Sportivo Y Bib. La Cruz | 1 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-11 | Deportivo Libertad de Hernando - Vecinos Unidos | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-04 | Argentino Colonial de Los Cóndores - Deportivo Libertad de Hernando | 1 - 1 |
Serie 3
Algemeen
Deportivo Libertad de Hernando + Atlético Almafuerte Less than 4.5 cards 10 van 10
Deportivo Libertad de Hernando Minder dan 2.5 doelpunten 6 van 7
Atlético Almafuerte Zeges 3
Deportivo Libertad de Hernando - Atlético Almafuerte
Argentina Amateur, Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B, match Deportivo Libertad de Hernando - Atlético Almafuerte, starttijd 2024-09-07 01:00:00 internationale tijd.
Deportivo Libertad de Hernando en Atlético Almafuerte neemt deel aan het kampioenschap Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B, Argentina Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Atlético Almafuerte
Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B | |||
Ronde 10 | |||
2024-09-07 | Deportivo Libertad de Hernando - Atlético Almafuerte | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-09-01 | Atlético Almafuerte - Vecinos Unidos | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-08-25 | Argentino Colonial de Los Cóndores - Atlético Almafuerte | 1 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-08-18 | Atlético Unión Pampayasta - Atlético Almafuerte | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-04 | Atlético Almafuerte - Juventud Unida Punta del Agua | 0 - 2 |
Klassement
Riotercerense - Primera B, Zona 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud Unida Punta del Agua | 12 | 6 | 6 | 0 | 19:9 | 24 |
2
|
Deportivo Libertad de Hernando | 12 | 6 | 5 | 1 | 16:7 | 23 |
3
|
Vecinos Unidos | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
4
|
Atlético Unión Pampayasta | 12 | 4 | 5 | 3 | 14:11 | 17 |
5
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam | 12 | 2 | 5 | 5 | 9:15 | 11 |
6
|
Atlético Huracán de Las Isletillas | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:12 | 9 |
7
|
Deportivo Casino | 12 | 1 | 3 | 8 | 7:21 | 6 |
Riotercerense - Primera B, Zona 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte | 12 | 8 | 4 | 0 | 28:13 | 28 |
2
|
Sportivo Y Bib. La Cruz | 12 | 5 | 5 | 2 | 18:13 | 20 |
3
|
Argentino Colonial de Los Cóndores | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:20 | 19 |
4
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín | 12 | 3 | 5 | 4 | 15:17 | 14 |
5
|
Juventud Alianza Despeñaderos | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:20 | 14 |
6
|
Cultural Unión Despeñaderos | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:23 | 12 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique | 12 | 1 | 3 | 8 | 8:24 | 6 |
Riotercerense - Reserva B, Zona 1 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vecinos Unidos (R) | 12 | 10 | 2 | 0 | 38:7 | 32 |
2
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam (R) | 11 | 7 | 1 | 3 | 21:6 | 22 |
3
|
Deportivo Libertad de Hernando (R) | 12 | 6 | 2 | 4 | 8:11 | 20 |
4
|
Deportivo Casino (R) | 11 | 5 | 2 | 4 | 12:8 | 17 |
5
|
Atlético Huracán de Las Isletillas (R) | 12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | 12 |
6
|
Juventud Unida Punta del Agua (R) | 12 | 3 | 1 | 8 | 8:26 | 10 |
7
|
Atlético Unión Pampayasta (R) | 12 | 1 | 1 | 10 | 7:27 | 4 |
Riotercerense - Reserva B, Zona 2 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte (R) | 12 | 8 | 1 | 3 | 15:5 | 25 |
2
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín (R) | 12 | 6 | 4 | 2 | 16:3 | 22 |
3
|
Juventud Alianza Despeñaderos (R) | 11 | 6 | 3 | 2 | 13:7 | 21 |
4
|
Sportivo Y Bib. La Cruz (R) | 12 | 3 | 5 | 4 | 8:13 | 14 |
5
|
Cultural Unión Despeñaderos (R) | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:13 | 12 |
6
|
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 13 | 2 | 4 | 7 | 10:17 | 10 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique (R) | 12 | 2 | 3 | 7 | 11:21 | 9 |
Riotercerense - Primera B, Zona Campeonato 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte | 9 | 6 | 1 | 2 | 13:8 | 19 |
2
|
Vecinos Unidos | 9 | 5 | 1 | 3 | 15:9 | 16 |
3
|
Juventud Unida Punta del Agua | 9 | 4 | 1 | 4 | 11:13 | 13 |
4
|
Sportivo Y Bib. La Cruz | 8 | 4 | 0 | 4 | 11:12 | 12 |
5
|
Argentino Colonial de Los Cóndores | 8 | 3 | 1 | 4 | 15:12 | 10 |
6
|
Atlético Unión Pampayasta | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:12 | 9 |
7
|
Deportivo Libertad de Hernando | 9 | 2 | 2 | 5 | 5:11 | 8 |
Riotercerense - Primera B, Zona Repechaje 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín | 8 | 5 | 2 | 1 | 7:3 | 17 |
2
|
Juventud Alianza Despeñaderos | 9 | 3 | 5 | 1 | 11:6 | 14 |
3
|
Atlético Huracán de Las Isletillas | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:4 | 14 |
4
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:6 | 11 |
5
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | 7 |
6
|
Cultural Unión Despeñaderos | 8 | 1 | 3 | 4 | 5:8 | 6 |
7
|
Deportivo Casino | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:10 | 6 |
Riotercerense - Reserva B, Zona Campeonato 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vecinos Unidos (R) | 9 | 6 | 2 | 1 | 28:7 | 20 |
2
|
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 8 | 5 | 2 | 1 | 15:3 | 17 |
3
|
Sportivo Y Bib. La Cruz (R) | 8 | 5 | 1 | 2 | 11:6 | 16 |
4
|
Atlético Almafuerte (R) | 9 | 4 | 1 | 4 | 17:17 | 13 |
5
|
Deportivo Libertad de Hernando (R) | 9 | 2 | 2 | 5 | 7:10 | 8 |
6
|
Juventud Unida Punta del Agua (R) | 9 | 2 | 1 | 6 | 5:28 | 7 |
7
|
Atlético Unión Pampayasta (R) | 8 | 0 | 3 | 5 | 1:13 | 3 |
Riotercerense - Reserva B, Zona Repechaje 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín (R) | 9 | 4 | 4 | 1 | 8:4 | 16 |
2
|
Deportivo Casino (R) | 9 | 4 | 4 | 1 | 6:2 | 16 |
3
|
Juventud Alianza Despeñaderos (R) | 9 | 4 | 2 | 3 | 14:10 | 14 |
4
|
Atlético Huracán de Las Isletillas (R) | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:8 | 12 |
5
|
Cultural Unión Despeñaderos (R) | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:5 | 9 |
6
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam (R) | 8 | 1 | 6 | 1 | 5:7 | 9 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique (R) | 8 | 0 | 2 | 6 | 3:17 | 2 |