IL Flint - KFUM Oslo II , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: IL Flint
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 20 | |||
2024-09-07 | IL Flint - KFUM Oslo II | - | |
Ronde 19 | |||
2024-08-31 | Aassiden - IL Flint | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-24 | IL Flint - Mjondalen 2 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | IL Flint - Aaskollen | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Frigg Oslo FK - IL Flint | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | IL Flint - Nordstrand | 2 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Gamle Oslo FK - IL Flint | 1 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | IL Flint - Oppsal IF | 3 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Asker - IL Flint | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | IL Flint - Baerum | 0 - 1 |
IL Flint - KFUM Oslo II
Noorwegen, 3rd Division Group 3, match IL Flint - KFUM Oslo II, starttijd 2024-09-07 12:00:00 internationale tijd.
IL Flint en KFUM Oslo II neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 3, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KFUM Oslo II
3rd Division Group 3 | |||
Ronde 20 | |||
2024-09-07 | IL Flint - KFUM Oslo II | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-02 | KFUM Oslo II - Frigg Oslo FK | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-26 | Gamle Oslo FK - KFUM Oslo II | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-19 | KFUM Oslo II - Ullern | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-12 | Nordstrand - KFUM Oslo II | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-15 | KFUM Oslo II - Baerum | 2 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-08 | Oppsal IF - KFUM Oslo II | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | KFUM Oslo II - Gamle Oslo FK | 2 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | Frigg Oslo FK - KFUM Oslo II | 6 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | KFUM Oslo II - Nordstrand | 0 - 1 |
Klassement
3. Division, Group 3, 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Asker | 15 | 12 | 2 | 1 | 59:25 | 38 |
2
|
Nordstrand | 15 | 11 | 3 | 1 | 46:15 | 36 |
3
|
Gamle Oslo FK | 15 | 10 | 2 | 3 | 43:26 | 32 |
4
|
Frigg Oslo FK | 15 | 10 | 1 | 4 | 41:24 | 31 |
5
|
Baerum | 15 | 9 | 3 | 3 | 40:29 | 30 |
6
|
Sarpsborg 08 2 | 15 | 7 | 2 | 6 | 25:25 | 23 |
7
|
Ullern | 15 | 6 | 3 | 6 | 31:29 | 21 |
8
|
Oppsal IF | 15 | 6 | 2 | 7 | 31:26 | 20 |
9
|
KFUM Oslo II | 15 | 5 | 4 | 6 | 29:29 | 19 |
10
|
IL Flint | 15 | 3 | 4 | 8 | 18:24 | 13 |
11
|
Aassiden | 15 | 4 | 1 | 10 | 25:48 | 13 |
12
|
Aaskollen | 15 | 2 | 3 | 10 | 25:48 | 9 |
13
|
Skeid 2 | 15 | 2 | 2 | 11 | 21:54 | 8 |
14
|
Mjondalen 2 | 15 | 1 | 2 | 12 | 18:50 | 5 |