Mady Ostaszewo - MLKS Borowiak Czersk , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Mady Ostaszewo
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 202 | |||
2024-09-18 | KS Rodło Trzciano - Mady Ostaszewo | - | |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Mady Ostaszewo - MLKS Borowiak Czersk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | KS Skorzewo - Mady Ostaszewo | 3 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Mady Ostaszewo - Rodło Kwidzyn | 1 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Błękitni Stare Pole - Mady Ostaszewo | geannuleerd | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Mady Ostaszewo - KS Centrum Pelplin | 0 - 0 |
Mady Ostaszewo - MLKS Borowiak Czersk
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, match Mady Ostaszewo - MLKS Borowiak Czersk, starttijd 2024-09-07 14:00:00 internationale tijd.
Mady Ostaszewo en MLKS Borowiak Czersk neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MLKS Borowiak Czersk
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Mady Ostaszewo - MLKS Borowiak Czersk | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Wietcisa Skarszewy - MLKS Borowiak Czersk | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Victoria Kaliska - MLKS Borowiak Czersk | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | MLKS Borowiak Czersk - Pogoń Prabuty | geannuleerd | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sławek Borzechowo - MLKS Borowiak Czersk | 1 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Ronde 0 | |||
2023-10-11 | Kaszubia Kościerzyna - MLKS Borowiak Czersk | 2 - 1 |
Klassement
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MZKS Arka II Gdynia | 4 | 4 | 0 | 0 | 16:3 | 12 |
2
|
KS Chwaszczyno | 5 | 3 | 2 | 0 | 16:7 | 11 |
3
|
AS Kolbudy | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
4
|
Sporting Leźno | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 10 |
5
|
GKS Gedania II Gdańsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:12 | 9 |
6
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:9 | 7 |
7
|
Sokół Bożepole Wielkie | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
8
|
MKS Orkan Rumia | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:10 | 6 |
9
|
KS Osiczanka Osice | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
10
|
Start Mrzezino | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
11
|
MKS Orlęta Reda | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Czarni II Pruszcz Gdański | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
13
|
Amator Kiełpino | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | 3 |
15
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:14 | 0 |
16
|
OKS Janowo Rumia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:17 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 12 |
2
|
Rodło Kwidzyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 10 |
3
|
KP Gryf Tczew | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:6 | 9 |
4
|
Wietcisa Skarszewy | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
5
|
Sławek Borzechowo | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 9 |
6
|
KS Skorzewo | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:11 | 9 |
7
|
LZS Styna Godziszewo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:7 | 7 |
8
|
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:8 | 7 |
9
|
MLKS Borowiak Czersk | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
10
|
Kaszubia Kościerzyna | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | 4 |
11
|
Victoria Kaliska | 4 | 1 | 0 | 3 | 14:13 | 3 |
12
|
Pogoń Prabuty | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:17 | 3 |
13
|
Błękitni Stare Pole | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:13 | 3 |
14
|
Mady Ostaszewo | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | 1 |
15
|
KS Centrum Pelplin | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:17 | 1 |
16
|
Gwiazda Karsin | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:20 | 0 |