NK Marles hiše Limbuš - NK Tehnotim Pesnica , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: NK Marles hiše Limbuš
1. MNZ Maribor | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-15 | NK Dravograd - NK Marles hiše Limbuš | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | NK Marles hiše Limbuš - NK Tehnotim Pesnica | - | |
Slovenia Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-04 | NK Marles hiše Limbuš - Rojko Dobrovce | 1 - 4 | |
1. MNZ Maribor | |||
2024-08-30 | NK Peca - NK Marles hiše Limbuš | 1 - 4 | |
Slovenia Cup | |||
2024-08-21 | NK Marles hiše Limbuš - NK Fuzinar Ravne | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2023-06-17 | NK Marles hiše Limbuš - NK Maribor | 0 - 5 | |
1. MNZ Maribor | |||
Ronde 26 | |||
2023-05-27 | NK Marles hiše Limbuš - NK Radlje | 1 - 1 |
NK Marles hiše Limbuš - NK Tehnotim Pesnica
Slovenia Amateur, 1. MNZ Maribor, match NK Marles hiše Limbuš - NK Tehnotim Pesnica, starttijd 2024-09-07 14:30:17 internationale tijd.
NK Marles hiše Limbuš en NK Tehnotim Pesnica neemt deel aan het kampioenschap 1. MNZ Maribor, Slovenia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Tehnotim Pesnica
1. MNZ Maribor | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-14 | NK Tehnotim Pesnica - NK Rače | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-07 | NK Marles hiše Limbuš - NK Tehnotim Pesnica | - | |
Slovenia Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-04 | NK Tehnotim Pesnica - ŠD Starše | 2 - 2 | |
1. MNZ Maribor | |||
2024-08-31 | NK Malečnik Asfalterstvo Brus - NK Tehnotim Pesnica | 1 - 2 | |
Slovenia Cup | |||
2024-08-24 | NK Tehnotim Pesnica - NŠ Roho VBO | 2 - 1 | |
2023-10-04 | NK Tehnotim Pesnica - NK Fuzinar Ravne | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2023-07-02 | FK Partizan - NK Tehnotim Pesnica | 5 - 0 |
Klassement
1. MNZ Maribor 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Marles hiše Limbuš | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
NK Jurovski dol | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
NK Rače | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
NK Pohorje | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
NK Tehnotim Pesnica | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
NK MB Tabor | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
NŠ Roho VBO | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
NK Malečnik Asfalterstvo Brus | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
ŠD Marjeta na Dravskem polju | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
NK Lenart | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
11
|
NK Dravograd | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
NK Peca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |