Stabaek IF - Surnadal , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Stabaek IF
3rd Division Group 4 | |||
Ronde 22 | |||
2024-09-22 | Stabaek IF - Tiller IL | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-17 | Verdal - Stabaek IF | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-07 | Stabaek IF - Surnadal | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-03 | Lillestrom SK 2 - Stabaek IF | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | Stabaek IF - Orkla | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | Stabaek IF - Melhus | 0 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-08-11 | Mosjøen - Stabaek IF | 0 - 7 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | Stabaek IF - Trygg/Lade | 0 - 5 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-28 | Rana FK - Stabaek IF | 3 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-21 | Stabaek IF - Byaasen | 1 - 1 |
Stabaek IF - Surnadal
Noorwegen, 3rd Division Group 4, match Stabaek IF - Surnadal, starttijd 2024-09-07 12:00:00 internationale tijd.
Stabaek IF en Surnadal neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 4, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Surnadal
3rd Division Group 4 | |||
Ronde 22 | |||
2024-09-21 | Surnadal - Orkla | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-15 | Surnadal - Lillestrom SK 2 | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-07 | Stabaek IF - Surnadal | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-01 | Surnadal - Rana FK | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-25 | Mosjøen - Surnadal | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-17 | Surnadal - Trygg/Lade | 2 - 5 | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Byaasen - Surnadal | 1 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | Surnadal - Verdal | 5 - 4 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-27 | Melhus - Surnadal | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-22 | Surnadal - Rosenborg BK 2 | 0 - 4 |
Klassement
3. Division, Group 4, 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Trygg/Lade | 17 | 13 | 1 | 3 | 44:18 | 40 |
2
|
Nardo FK | 17 | 12 | 1 | 4 | 46:20 | 37 |
3
|
Rana FK | 17 | 11 | 2 | 4 | 47:23 | 35 |
4
|
Lillestrom SK 2 | 16 | 9 | 0 | 7 | 52:41 | 27 |
5
|
Rosenborg BK 2 | 17 | 8 | 3 | 6 | 33:29 | 27 |
6
|
Tiller IL | 17 | 8 | 2 | 7 | 33:32 | 26 |
7
|
Stromsgodset II | 17 | 7 | 3 | 7 | 38:39 | 24 |
8
|
Stabaek IF | 17 | 6 | 5 | 6 | 43:33 | 23 |
9
|
Melhus | 17 | 6 | 5 | 6 | 31:33 | 23 |
10
|
Byaasen | 17 | 5 | 6 | 6 | 29:23 | 21 |
11
|
Orkla | 17 | 5 | 2 | 10 | 21:34 | 17 |
12
|
Surnadal | 17 | 5 | 2 | 10 | 24:45 | 17 |
13
|
Verdal | 17 | 4 | 4 | 9 | 26:44 | 16 |
14
|
Mosjøen | 16 | 0 | 2 | 14 | 8:61 | 2 |