Evenementen: Saue JK II
IV Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-09-25 | Saue JK II - FCP Pärnu | - | |
Ronde 16 | |||
2024-09-20 | Tabasalu Ulasabat C.F. II - Saue JK II | - | |
Ronde 15 | |||
2024-09-11 | Saue JK II - Pärnu JK Poseidon II | - | |
Ronde 14 | |||
2024-09-08 | Tallinna FC TransferWise - Saue JK II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-28 | Saue JK II - Tallinna FC Reaal | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-21 | Saue JK II - FC Tallinna Wolves | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-08-15 | JK Jalgpallihaigla - Saue JK II | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-08-10 | Saue JK II - Tallinna FC EstHam United | 5 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-08-07 | Tallinna FC Reaal - Saue JK II | 5 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-19 | Saue JK II - JK Jalgpallihaigla | 2 - 2 |
Saue JK II - Pärnu JK Poseidon II
Estland, IV Liiga, match Saue JK II - Pärnu JK Poseidon II, starttijd 2024-09-11 16:00:48 internationale tijd.
Saue JK II en Pärnu JK Poseidon II neemt deel aan het kampioenschap IV Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Pärnu JK Poseidon II
IV Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-09-28 | Tallinna FC EstHam United - Pärnu JK Poseidon II | - | |
Ronde 16 | |||
2024-09-22 | Tallinna FC Reaal - Pärnu JK Poseidon II | - | |
Ronde 15 | |||
2024-09-11 | Saue JK II - Pärnu JK Poseidon II | - | |
Ronde 14 | |||
2024-09-08 | Pärnu JK Poseidon II - FCP Pärnu | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-25 | Tabasalu Ulasabat C.F. II - Pärnu JK Poseidon II | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-17 | Rumori Calcio II Tallinn - Pärnu JK Poseidon II | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-08-11 | Pärnu JK Poseidon II - Tallinna FC TransferWise | 2 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-08-01 | FC Tallinna Wolves - Pärnu JK Poseidon II | 4 - 3 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-16 | Pärnu JK Poseidon II - JK Jalgpallihaigla | 2 - 5 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | Pärnu JK Poseidon II - Tallinna FC EstHam United | 0 - 3 |
Klassement
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi | 15 | 12 | 3 | 0 | 57:16 | 39 |
2
|
Tallinna FC Olympic Olybet | 15 | 10 | 5 | 0 | 41:14 | 35 |
3
|
Tallinna FC Soccernet | 16 | 9 | 2 | 5 | 52:42 | 29 |
4
|
Vaimastvere Sk Illi | 15 | 8 | 2 | 5 | 51:37 | 26 |
5
|
Pohja-Tallinna JK Volta II | 15 | 8 | 0 | 7 | 37:36 | 24 |
6
|
Aruküla FC Vigri | 16 | 7 | 3 | 6 | 32:31 | 24 |
7
|
Tallinna FC Eston Villa II | 14 | 5 | 6 | 3 | 36:23 | 21 |
8
|
Tallinna FC Maksatransport II | 15 | 6 | 0 | 9 | 35:38 | 18 |
9
|
FC Kose II | 16 | 5 | 2 | 9 | 36:52 | 17 |
10
|
Kohila Püsivus | 15 | 5 | 0 | 10 | 32:41 | 15 |
11
|
FC Toompea | 15 | 3 | 2 | 10 | 36:57 | 11 |
12
|
Tallinna FC GameSport | 15 | 0 | 1 | 14 | 9:67 | 1 |
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | 12 | 10 | 1 | 1 | 36:11 | 31 |
2
|
FCP Pärnu | 12 | 8 | 3 | 1 | 32:8 | 27 |
3
|
FC Tallinna Wolves | 13 | 8 | 2 | 3 | 34:29 | 26 |
4
|
Tallinna FC EstHam United | 12 | 7 | 1 | 4 | 31:21 | 22 |
5
|
Rumori Calcio II Tallinn | 12 | 6 | 2 | 4 | 23:21 | 20 |
6
|
Saue JK II | 12 | 4 | 4 | 4 | 30:28 | 16 |
7
|
JK Jalgpallihaigla | 12 | 3 | 1 | 8 | 24:28 | 10 |
8
|
Pärnu JK Poseidon II | 12 | 2 | 1 | 9 | 25:39 | 7 |
9
|
Tallinna FC Reaal | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:36 | 7 |
10
|
Tallinna FC TransferWise | 12 | 2 | 0 | 10 | 12:42 | 6 |