1. CBC Sport 1894 - SG Söhrewald , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: 1. CBC Sport 1894
Kreisliga A Kassel | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | TSG Sandershausen II - 1. CBC Sport 1894 | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-13 | 1. CBC Sport 1894 - SG Söhrewald | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | 1. CBC Sport 1894 - DJK Zagreb Kroatien Kassel | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | AnadoluSpor Baunatal II - 1. CBC Sport 1894 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | 1. CBC Sport 1894 - SV 1890 Nordshausen II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | TSV Hertingshausen II - 1. CBC Sport 1894 | 4 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | 1. CBC Sport 1894 - HNK Hajduk 96 Kassel | 3 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | FSV Kassel - 1. CBC Sport 1894 | 2 - 2 | |
Kreispokal-Kassel | |||
Ronde 202 | |||
2024-07-28 | SV Fortuna Kassel 1961 - 1. CBC Sport 1894 | 5 - 0 |
1. CBC Sport 1894 - SG Söhrewald
Duitsland Amateur, Kreisliga A Kassel, match 1. CBC Sport 1894 - SG Söhrewald, starttijd 2024-09-13 16:30:00 internationale tijd.
1. CBC Sport 1894 en SG Söhrewald neemt deel aan het kampioenschap Kreisliga A Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SG Söhrewald
Kreisliga A Kassel | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-22 | SG Söhrewald - DJK Zagreb Kroatien Kassel | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-13 | 1. CBC Sport 1894 - SG Söhrewald | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-08 | SG Söhrewald - AnadoluSpor Baunatal II | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-01 | SV 1890 Nordshausen II - SG Söhrewald | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | SG Söhrewald - TSV Hertingshausen II | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | HNK Hajduk 96 Kassel - SG Söhrewald | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SG Söhrewald - FSV Kassel | 1 - 4 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | SBV 07 Kassel - SG Söhrewald | 1 - 0 | |
Kreispokal-Kassel | |||
Ronde 202 | |||
2024-07-28 | SpVgg Olympia 1914 Kassel - SG Söhrewald | 6 - 0 |
Klassement
Kreisliga A Kassel - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SpVgg Olympia 1914 Kassel | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:1 | 9 |
2
|
SBV 07 Kassel | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:2 | 9 |
3
|
TSV Hertingshausen II | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
4
|
FSV Kassel | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:7 | 7 |
5
|
AnadoluSpor Baunatal II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
1. CBC Sport 1894 | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
7
|
FSC Lohfelden II | 3 | 1 | 0 | 2 | 8:6 | 3 |
8
|
SG Escherode/Uschlag | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:7 | 3 |
9
|
SG Landwehrhagen/Benterode II | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:14 | 3 |
10
|
SG Söhrewald | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
11
|
HNK Hajduk 96 Kassel | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:11 | 1 |
12
|
DJK Zagreb Kroatien Kassel | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
SV 1890 Nordshausen II | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
14
|
TSG Sandershausen II | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:15 | 0 |
Kreisliga A Kassel - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
TSG Wilhelmshöhe II | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:3 | 9 |
2
|
SG Ahnatal II | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:0 | 6 |
3
|
FSC Dynamo Windrad Kassel | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 6 |
4
|
VfL Kassel II | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:6 | 4 |
5
|
TSV 1945 Rothwesten II | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
6
|
SV Fortuna Kassel 1961 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
7
|
FC Bosporus Kassel II | 2 | 1 | 0 | 1 | 10:8 | 3 |
8
|
Kasseler SV 1951 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
9
|
RSV Eintracht Vellmar | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | 3 |
10
|
SSV 1951 Kassel | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
SV Türkgücü Kassel II | 3 | 0 | 1 | 2 | 7:15 | 1 |
12
|
Spielverein 06 Kassel | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:10 | 0 |
13
|
SV Germania 1970 Kassel | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
14
|
FC Hermannia 09 Kassel | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |