Młodzik 18 Radom - Zodiak Sucha , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Młodzik 18 Radom
Liga Okręgowa - Radom | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-04 | Centrum Radom - Młodzik 18 Radom | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Młodzik 18 Radom - Królewscy Jedlnia | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | KS Błotnica Stara - Młodzik 18 Radom | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Młodzik 18 Radom - Zodiak Sucha | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Gracja Tczów - Młodzik 18 Radom | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Młodzik 18 Radom - Sokół Przytyk | 3 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Oronka Orońsko - Młodzik 18 Radom | 6 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Młodzik 18 Radom - Zawisza Sienno | 1 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Młodzik 18 Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko | 0 - 4 |
Młodzik 18 Radom - Zodiak Sucha
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Radom, match Młodzik 18 Radom - Zodiak Sucha, starttijd 2024-09-13 22:00:44 internationale tijd.
Młodzik 18 Radom en Zodiak Sucha neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Radom, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zodiak Sucha
Liga Okręgowa - Radom | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-04 | Zodiak Sucha - Sokół Przytyk | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Oronka Orońsko - Zodiak Sucha | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Zodiak Sucha - Zawisza Sienno | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Młodzik 18 Radom - Zodiak Sucha | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Zodiak Sucha - KS Warka | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Szydłowianka Szydłowiec - Zodiak Sucha | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Powiślanka Lipsko - Zodiak Sucha | 5 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Zodiak Sucha - Wulkan Zakrzew | 3 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa - Radom 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Warka | 4 | 4 | 0 | 0 | 17:2 | 12 |
2
|
Jodła Jedlnia-Letnisko | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 12 |
3
|
Orzeł Wierzbica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
4
|
Mazowsze Grójec | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
5
|
Zodiak Sucha | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 7 |
6
|
Szydłowianka Szydłowiec | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
7
|
KS Błotnica Stara | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | 7 |
8
|
Centrum Radom | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
9
|
Zawisza Sienno | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
10
|
Powiślanka Lipsko | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 5 |
11
|
Oronka Orońsko | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
12
|
Królewscy Jedlnia | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
13
|
Młodzik 18 Radom | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:14 | 3 |
14
|
Sokół Przytyk | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | 1 |
15
|
Gracja Tczów | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | 0 |
16
|
Wulkan Zakrzew | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:12 | 0 |