Sokół Serock - Marcovia Marki , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
3.5 | 3.44 | 3.55 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.6 | 4.25 | 3.17 |
1.05 | 0.78 | 1.27 | Gemiddelde doelpunten |
1.6 | 1.63 | 1.58 |
2.45 | 2.67 | 2.27 | Gemiddelde tegendoelpunten |
2 | 2.63 | 1.58 |
Relatieve indicatoren
15%
Wint
10%
Trekt
70%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 3.5
35%
Wint
10%
Trekt
55%
Verliezen
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 1.5
Over: 65%
Onder: 35%
Totaal 2.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 3.5
Evenementen: Sokół Serock
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Sokół Serock - KS Łomianki | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Świt Staroźreby - Sokół Serock | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Sokół Serock - Marcovia Marki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Sokół Serock | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Sokół Serock - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Kasztelan Sierpc - Sokół Serock | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Sokół Serock - Mazur Gostynin | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | PAF Płońsk - Sokół Serock | 0 - 0 | |
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Drogowiec Jedlińsk - Sokół Serock | 1 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Sokół Serock - Hutnik Warszawa | 0 - 5 |
Sokół Serock - Marcovia Marki
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Sokół Serock - Marcovia Marki, starttijd 2024-09-13 22:00:54 internationale tijd.
Sokół Serock en Marcovia Marki neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Marcovia Marki
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Drukarz Warszawa - Marcovia Marki | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Marcovia Marki - Polonia II Warszawa | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Sokół Serock - Marcovia Marki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Marcovia Marki - Huragan Wołomin | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | KS Łomianki - Marcovia Marki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Delta Słupno - Marcovia Marki | 0 - 7 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Marcovia Marki | 2 - 3 | |
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Marcovia Marki - GKS Wilga Garwolin | 4 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-17 | KS Raszyn - Marcovia Marki | 0 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | Marcovia Marki - SKS Oskar Przysucha | 1 - 2 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |