TSV Altenlotheim - SG Bad Wildungen/Friedrichstein , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: TSV Altenlotheim
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 11 | |||
2024-09-28 | TSV Altenlotheim - Melsunger FV 08 | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-22 | FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz - TSV Altenlotheim | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-13 | TSV Altenlotheim - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | TSV Altenlotheim - VfB Schrecksbach | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-01 | TSV Korbach - TSV Altenlotheim | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-28 | TSV Altenlotheim - SC Willingen | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | TSV Altenlotheim - SSV Sand | 4 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | Schwalmstadt - TSV Altenlotheim | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II - TSV Altenlotheim | 2 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-29 | TSV Altenlotheim - SG Schauenburg | 4 - 2 |
TSV Altenlotheim - SG Bad Wildungen/Friedrichstein
Duitsland Amateur, Gruppenliga Kassel, match TSV Altenlotheim - SG Bad Wildungen/Friedrichstein, starttijd 2024-09-13 18:00:03 internationale tijd.
TSV Altenlotheim en SG Bad Wildungen/Friedrichstein neemt deel aan het kampioenschap Gruppenliga Kassel, Duitsland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SG Bad Wildungen/Friedrichstein
Gruppenliga Kassel | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-25 | FSG Gudensberg - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | - | |
Ronde 10 | |||
2024-09-22 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - VfB Schrecksbach | - | |
Ronde 9 | |||
2024-09-13 | TSV Altenlotheim - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-08 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - TSV Korbach | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-31 | SSV Sand - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | - | |
Ronde 7 | |||
2024-08-28 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - Eintracht 04 Edertal | 2 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-08-25 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - Schwalmstadt | 2 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-18 | TSV Obermelsungen - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 3 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-11 | SG Bad Wildungen/Friedrichstein - FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-04 | SC Willingen - SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 7 - 0 |
Klassement
Gruppenliga Kassel - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Willingen | 6 | 6 | 0 | 0 | 18:0 | 18 |
2
|
Melsunger FV 08 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13:9 | 11 |
3
|
Schwalmstadt | 6 | 3 | 1 | 2 | 13:7 | 10 |
4
|
TSV Mengsberg 1926 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:8 | 10 |
5
|
TSV Korbach | 6 | 3 | 1 | 2 | 10:10 | 10 |
6
|
SSV Sand | 6 | 2 | 3 | 1 | 9:10 | 9 |
7
|
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925 II | 6 | 2 | 2 | 2 | 9:8 | 8 |
8
|
TSV Altenlotheim | 6 | 2 | 1 | 3 | 14:13 | 7 |
9
|
Eintracht 04 Edertal | 5 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | 7 |
10
|
FC Homberg | 6 | 2 | 1 | 3 | 12:12 | 7 |
11
|
SG Bad Wildungen/Friedrichstein | 5 | 2 | 1 | 2 | 8:13 | 7 |
12
|
FSG Gudensberg | 5 | 2 | 0 | 3 | 12:11 | 6 |
13
|
FV Felsberg/Lohre/Niedervorschütz | 6 | 2 | 0 | 4 | 5:13 | 6 |
14
|
TSV Obermelsungen | 6 | 1 | 2 | 3 | 10:16 | 5 |
15
|
VfB Schrecksbach | 6 | 1 | 1 | 4 | 7:18 | 4 |
16
|
SG Neukirchen/Röllshausen | 6 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | 4 |
Gruppenliga Kassel - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GSV Eintracht Baunatal | 4 | 4 | 0 | 0 | 18:3 | 12 |
2
|
SG Calden/Meimbressen | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:9 | 9 |
3
|
TuSpo Grebenstein | 4 | 2 | 2 | 0 | 18:6 | 8 |
4
|
TSV Hertingshausen | 4 | 2 | 2 | 0 | 14:5 | 8 |
5
|
TuSpo 1912 Rengershausen | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:6 | 7 |
6
|
SV Espenau | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | 7 |
7
|
SG Schauenburg | 4 | 1 | 3 | 0 | 10:8 | 6 |
8
|
SV Kaufungen 07 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:11 | 6 |
9
|
TSV Ks-Wolfsanger | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
10
|
SG Reinhardshagen | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | 4 |
11
|
TSG Wilhelmshöhe | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:12 | 4 |
12
|
SV Adler Weidenhausen II | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:15 | 4 |
13
|
TSV 1945 Rothwesten | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:14 | 3 |
14
|
FC Großalmerode | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:11 | 3 |
15
|
FSC Lohfelden | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:13 | 1 |
16
|
SG Wettesingen/Breuna/Oberlistingen | 4 | 0 | 0 | 4 | 6:12 | 0 |