Evenementen: FK Olympie Brezova
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FK Olympie Brezova - SK Ujezd Praha 4 | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Steti - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FC Predni Kopanina - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | FK Olympie Brezova - Tempo Prague | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Cesky Brod - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FK Olympie Brezova - 1 FC Karlovy Vary | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | SK Slany - FK Olympie Brezova | 2 - 2 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-21 | FK Olympie Brezova - SK Petrin Plzen | 1 - 3 | |
2024-08-21 | FK Olympie Brezova - Zce Plzen | geannuleerd | |
Divize B | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FK Olympie Brezova - FK Usti Nad Labem II | 2 - 3 |
FK Olympie Brezova - Tempo Prague
Tsjechië, Divize B, match FK Olympie Brezova - Tempo Prague, starttijd 2024-09-14 08:15:00 internationale tijd.
FK Olympie Brezova en Tempo Prague neemt deel aan het kampioenschap Divize B, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tempo Prague
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | Tempo Prague - FK Neratovice Byskovice | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Hrebec - Tempo Prague | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Tempo Prague - SK Ujezd Praha 4 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | FK Olympie Brezova - Tempo Prague | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Tempo Prague - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Steti - Tempo Prague | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Cesky Brod - Tempo Prague | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Tempo Prague - 1 FC Karlovy Vary | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | SK Slany - Tempo Prague | 1 - 0 | |
Cup | |||
2023-07-29 | Tempo Prague - SK Kladno | 2 - 3 |
Klassement
Divize B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Meteor Praag VIII | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
SK Slany | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
FK Ostrov | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
FK Banik Sokolov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
FC Predni Kopanina | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
SK Steti | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
FK Neratovice Byskovice | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
1 FC Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
FC Viktoria Marianske Lazne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Cesky Brod | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
FK Olympie Brezova | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |