Kolektyw Oleśnica - Zorza Sterdyń , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Kolektyw Oleśnica
Klasa A - Siedlce | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | Kolektyw Oleśnica - Zorza Sterdyń | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | Tęcza Stanisławów - Kolektyw Oleśnica | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | Kolektyw Oleśnica - Promnik Gończyce | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | Wilga Miastków Kościelny - Kolektyw Oleśnica | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Kolektyw Oleśnica - Zryw Sobolew | 3 - 7 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-14 | Wektra Zbuczyn - Kolektyw Oleśnica | 9 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-08 | Kolektyw Oleśnica - Fenix Siennica | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | Hutnik Huta Czechy - Kolektyw Oleśnica | 11 - 1 |
Kolektyw Oleśnica - Zorza Sterdyń
Poland Amateur, Klasa A - Siedlce, match Kolektyw Oleśnica - Zorza Sterdyń, starttijd 2024-09-14 14:30:20 internationale tijd.
Kolektyw Oleśnica en Zorza Sterdyń neemt deel aan het kampioenschap Klasa A - Siedlce, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zorza Sterdyń
Klasa A - Siedlce | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | Kolektyw Oleśnica - Zorza Sterdyń | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-06 | Zorza Sterdyń - Tajfun Jartypory | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | Kosovia Kosów Lacki - Zorza Sterdyń | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | Zorza Sterdyń - LKS Ostrówek | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-18 | Zorza Sterdyń - Wektra Zbuczyn | 1 - 4 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-04 | Zorza Sterdyń - MKS Małkinia | 4 - 2 |
Klassement
Klasa A - Siedlce 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Promnik Gończyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Kolektyw Oleśnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Czarni Węgrów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Jastrząb Żeliszew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Zorza Sterdyń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Amazonka Wiśniew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
LKS Ostrówek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Kosovia Kosów Lacki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Tęcza Stanisławów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Tajfun Jartypory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
GKS Dobre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Armia Żelków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Wilga Miastków Kościelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |