Leverstock Green - Real Bedford , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Leverstock Green
Southern Football League, Division One Central | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-01 | Leverstock Green - Hertford Town FC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | Northwood FC - Leverstock Green | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Leverstock Green - Real Bedford | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-26 | Barton Rovers - Leverstock Green | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Leverstock Green - Beaconsfield Town | - | |
FA Cup, Qualification | |||
Ronde 1 | |||
2022-09-03 | Billericay Town - Leverstock Green | 4 - 1 | |
2022-08-24 | St. Panteleimon - Leverstock Green | 3 - 3 |
Leverstock Green - Real Bedford
Engeland Amateur, Southern Football League, Division One Central, match Leverstock Green - Real Bedford, starttijd 2024-09-14 14:00:00 internationale tijd.
Leverstock Green en Real Bedford neemt deel aan het kampioenschap Southern Football League, Division One Central, Engeland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Real Bedford
Southern Football League, Division One Central | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-01 | Real Bedford - Leighton Town | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | Real Bedford - Ware FC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Leverstock Green - Real Bedford | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-26 | STOTFOLD - Real Bedford | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Real Bedford - North Leigh FC | - | |
2024-08-17 | Real Bedford - Welwyn Garden City | 1 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-13 | Real Bedford - Kettering Town | 2 - 2 | |
2024-07-09 | St Neots Town - Real Bedford | 4 - 3 |
Klassement
Southern Football League, Division One Central 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Flackwell Heath | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 |
2
|
Berkhamsted Town | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:0 | 6 |
3
|
Real Bedford | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:2 | 6 |
4
|
Beaconsfield Town | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
5
|
Aylesbury United | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
6
|
Welwyn Garden City | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
7
|
Hadley | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:2 | 4 |
8
|
Enfield FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
9
|
Kings Langley | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
10
|
Ware FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 3 |
11
|
Thame United FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
12
|
AFC Dunstable | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
13
|
Barton Rovers | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:9 | 3 |
14
|
Leighton Town | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
15
|
Biggleswade FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
16
|
Hertford Town FC | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
17
|
Kidlington FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
18
|
Leverstock Green | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
19
|
Northwood FC | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:4 | 0 |
20
|
North Leigh FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:7 | 0 |
21
|
STOTFOLD | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 |