Orzeł Torki - Biało-Czerwoni Kaszyce , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Orzeł Torki
Liga Okręgowa Jarosław | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Orzeł Torki - Dąb Dobkowice | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Orzeł Torki - Biało-Czerwoni Kaszyce | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Start Pruchnik - Orzeł Torki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Orzeł Torki - Start Lisie Jamy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Santos Piwoda - Orzeł Torki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Orzeł Torki - Piast Tuczempy | 5 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Płomień Morawsko - Orzeł Torki | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Orzeł Torki - LKS Skołoszów | 2 - 2 |
Orzeł Torki - Biało-Czerwoni Kaszyce
Poland Amateur, Liga Okręgowa Jarosław, match Orzeł Torki - Biało-Czerwoni Kaszyce, starttijd 2024-09-14 14:00:00 internationale tijd.
Orzeł Torki en Biało-Czerwoni Kaszyce neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa Jarosław, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Biało-Czerwoni Kaszyce
Liga Okręgowa Jarosław | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Biało-Czerwoni Kaszyce - Gorliczanka Gorliczyna | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Orzeł Torki - Biało-Czerwoni Kaszyce | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Biało-Czerwoni Kaszyce - Wólczanka Wólka Pełkińska | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Start Pruchnik - Biało-Czerwoni Kaszyce | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Biało-Czerwoni Kaszyce - Polonia Przemyśl | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Start Lisie Jamy - Biało-Czerwoni Kaszyce | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Biało-Czerwoni Kaszyce - Czuwaj Przemyśl | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Santos Piwoda - Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa Jarosław 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orzeł Torki | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:6 | 7 |
2
|
Santos Piwoda | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
3
|
Czuwaj Przemyśl | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
4
|
KS Wiązownica-Wisłoczanka Tryńcza | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5
|
Piast Tuczempy | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
6
|
LKS Skołoszów | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | 5 |
7
|
Dąb Dobkowice | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | 5 |
8
|
Wólczanka Wólka Pełkińska | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
9
|
Gorliczanka Gorliczyna | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | 4 |
10
|
Start Pruchnik | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
11
|
Polonia Przemyśl | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
12
|
Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
13
|
Start Lisie Jamy | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Horyniec Zdrój | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:13 | 1 |
15
|
Sanoczanka Święte | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
16
|
Płomień Morawsko | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |