Evenementen: SK Steti
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FK Banik Sokolov - SK Steti | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Steti - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FK Ostrov - SK Steti | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | SK Steti - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Admira PR B - SK Steti | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Steti - Tempo Prague | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | FC Viktoria Marianske Lazne - SK Steti | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | SK Steti - Cesky Brod | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | FK Meteor Praag VIII - SK Steti | 4 - 0 | |
Cup | |||
2024-08-03 | SK Hrebec - SK Steti | 1 - 0 |
SK Steti - FC Predni Kopanina
Tsjechië, Divize B, match SK Steti - FC Predni Kopanina, starttijd 2024-09-14 08:15:00 internationale tijd.
SK Steti en FC Predni Kopanina neemt deel aan het kampioenschap Divize B, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Predni Kopanina
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FC Predni Kopanina - SK Hrebec | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Ujezd Praha 4 - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FC Predni Kopanina - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | SK Steti - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Tempo Prague - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FC Predni Kopanina - Cesky Brod | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | 1 FC Karlovy Vary - FC Predni Kopanina | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FC Predni Kopanina - SK Slany | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FK Usti Nad Labem II - FC Predni Kopanina | 2 - 3 | |
Cup | |||
2024-08-03 | FC Predni Kopanina - Tj Ligmet Milin | 1 - 1 |
Klassement
Divize B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Meteor Praag VIII | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
SK Slany | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
FK Ostrov | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
FK Banik Sokolov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
FC Predni Kopanina | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
SK Steti | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
FK Neratovice Byskovice | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
1 FC Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
FC Viktoria Marianske Lazne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Cesky Brod | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
FK Olympie Brezova | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |