SKNV St. Pölten II - SV Langenrohr , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: SKNV St. Pölten II
Landesliga Niederosterreich | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | SKNV St. Pölten II - SV Langenrohr | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | 1. Wiener Neustadter SC - SKNV St. Pölten II | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SKNV St. Pölten II - Sparkasse Zwettl | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-23 | Korneuburg ASC Marathon - SKNV St. Pölten II | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | SKNV St. Pölten II - SC Retz | geannuleerd | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | SCU Ardagger - SKNV St. Pölten II | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | SKNV St. Pölten II - St. Peter in der Au | 0 - 3 |
SKNV St. Pölten II - SV Langenrohr
Oostenrijk Amateur, Landesliga Niederosterreich, match SKNV St. Pölten II - SV Langenrohr, starttijd 2024-09-14 14:30:00 internationale tijd.
SKNV St. Pölten II en SV Langenrohr neemt deel aan het kampioenschap Landesliga Niederosterreich, Oostenrijk Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SV Langenrohr
Landesliga Niederosterreich | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | SKNV St. Pölten II - SV Langenrohr | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | SV Langenrohr - ASV Schrems | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | SV Stockerau - SV Langenrohr | 3 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | SV Langenrohr - USC Indat Rohrbach | 6 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | ASK Ybbs - SV Langenrohr | 4 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | SV Langenrohr - Scheiblingkirchen-Warth USV | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | SV Langenrohr - Nordea Admira | 2 - 0 |
Klassement
Landesliga Niederosterreich 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Retz | 5 | 5 | 0 | 0 | 15:2 | 15 |
2
|
Korneuburg ASC Marathon | 6 | 4 | 2 | 0 | 16:7 | 14 |
3
|
1. Wiener Neustadter SC | 5 | 3 | 1 | 1 | 18:10 | 10 |
4
|
SV Stockerau | 5 | 3 | 0 | 2 | 14:8 | 9 |
5
|
ASK Ybbs | 5 | 2 | 3 | 0 | 12:8 | 9 |
6
|
Nordea Admira | 6 | 2 | 3 | 1 | 11:7 | 9 |
7
|
St. Peter in der Au | 5 | 3 | 0 | 2 | 9:7 | 9 |
8
|
Sparkasse Zwettl | 6 | 2 | 2 | 2 | 11:9 | 8 |
9
|
SCU Kilb | 6 | 2 | 1 | 3 | 5:10 | 7 |
10
|
SV Langenrohr | 5 | 2 | 0 | 3 | 11:11 | 6 |
11
|
Scheiblingkirchen-Warth USV | 5 | 1 | 3 | 1 | 5:6 | 6 |
12
|
SCU Ardagger | 6 | 1 | 2 | 3 | 5:8 | 5 |
13
|
ASV Schrems | 5 | 1 | 1 | 3 | 6:20 | 4 |
14
|
SKNV St. Pölten II | 5 | 0 | 3 | 2 | 3:9 | 3 |
15
|
USC Indat Rohrbach | 5 | 0 | 2 | 3 | 5:13 | 2 |
16
|
SC Ortmann | 6 | 0 | 1 | 5 | 4:15 | 1 |