Zryw Sobolew - Orzeł Unin , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
4.8 | 4.3 | 5.3 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.6 | 2.8 | 4.4 |
2.55 | 2.4 | 2.7 | Gemiddelde doelpunten |
1.95 | 1.7 | 2.2 |
2.25 | 1.9 | 2.6 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.65 | 1.1 | 2.2 |
Relatieve indicatoren
50%
Wint
20%
Trekt
25%
Verliezen
Over: 95%
Onder: 5%
Totaal 1.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 2.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 3.5
45%
Wint
30%
Trekt
25%
Verliezen
Over: 90%
Onder: 10%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 3.5
Evenementen: Zryw Sobolew
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Grodzisk Krzymosze - Zryw Sobolew | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Zryw Sobolew - Orzeł Unin | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Zryw Sobolew - Hutnik Huta Czechy | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Pogoń III Siedlce - Zryw Sobolew | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 203 | |||
2024-08-28 | Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn | - | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Zryw Sobolew - Fenix Siennica | 3 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Watra Mrozy - Zryw Sobolew | 3 - 7 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 202 | |||
2024-08-14 | Tęcza Stanisławów - Zryw Sobolew | 2 - 2 | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Zryw Sobolew - Wektra Zbuczyn | 3 - 5 | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Ronde 201 | |||
2024-08-04 | Płomień Dębe Wielkie - Zryw Sobolew | 1 - 3 |
Zryw Sobolew - Orzeł Unin
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Siedlce, match Zryw Sobolew - Orzeł Unin, starttijd 2024-09-14 10:00:00 internationale tijd.
Zryw Sobolew en Orzeł Unin neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Siedlce, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Orzeł Unin
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | Orzeł Unin - Grodzisk Krzymosze | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Orzeł Unin - Hutnik Huta Czechy | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Zryw Sobolew - Orzeł Unin | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Orzeł Unin - Pogoń III Siedlce | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Fenix Siennica - Orzeł Unin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Orzeł Unin - Watra Mrozy | 2 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Wektra Zbuczyn - Orzeł Unin | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Orzeł Unin - Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0 - 4 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Orzeł Unin - ŁDK Łosice | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-16 | ULKS Gołąbek - Orzeł Unin | 6 - 1 |
Klassement
Liga Okręgowa - Siedlce 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | 9 |
2
|
ŁDK Łosice | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:4 | 9 |
3
|
Pogoń III Siedlce | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
4
|
Podlasie II Sokołów Podlaski | 3 | 2 | 0 | 1 | 15:4 | 6 |
5
|
Zryw Sobolew | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:8 | 6 |
6
|
ULKS Gołąbek | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
7
|
Wektra Zbuczyn | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Płomień Dębe Wielkie | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
9
|
Orzeł Unin | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
10
|
Sęp Żelechów | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 |
11
|
Fenix Siennica | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
12
|
Hutnik Huta Czechy | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | 1 |
13
|
MKS Małkinia | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:10 | 1 |
14
|
Naprzód Skórzec | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:13 | 1 |
15
|
Grodzisk Krzymosze | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:12 | 1 |
16
|
Watra Mrozy | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | 0 |