FC Ganshoren - KAS Eupen U23 , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Ganshoren
Tweede Afdeling ACFF | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | CS Pays Vert Ostiches Ath - FC Ganshoren | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | FC Ganshoren - Royale Union Hutoise | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | RFC Meux - FC Ganshoren | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | FC Ganshoren - KAS Eupen U23 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | RFC Union La Calamine - FC Ganshoren | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | Royale Entente Acren Lessines - FC Ganshoren | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-28 | FC Ganshoren - RCS Verlaine | 1 - 2 | |
Beker van Belgie | |||
Ronde 6 | |||
2023-09-08 | KV Oostende - FC Ganshoren | 5 - 0 |
FC Ganshoren - KAS Eupen U23
Belgium Amateur, Tweede Afdeling ACFF, match FC Ganshoren - KAS Eupen U23, starttijd 2024-09-15 13:00:00 internationale tijd.
FC Ganshoren en KAS Eupen U23 neemt deel aan het kampioenschap Tweede Afdeling ACFF, Belgium Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: KAS Eupen U23
Tweede Afdeling ACFF | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | KAS Eupen U23 - RCS Verlaine | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | RCS Onhaye - KAS Eupen U23 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | KAS Eupen U23 - UR La Louvière Centre | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | FC Ganshoren - KAS Eupen U23 | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | KAS Eupen U23 - Stade Verviétois | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | KAS Eupen U23 - RFC Seraing U23 | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | Royale Union Hutoise - KAS Eupen U23 | 1 - 1 |
Klassement
Tweede Afdeling ACFF 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RFC Seraing U23 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2
|
Crossing Schaerbeek Evere | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3
|
RFC Meux | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4
|
RFC Union La Calamine | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
RSD Jette | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
RCS Verlaine | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7
|
Royal Aywaille FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
CS Entite Manageoise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
9
|
RCS Onhaye | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
10
|
Royale Union Hutoise | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
UR La Louvière Centre | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
12
|
Royale Entente Acren Lessines | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
13
|
FC Ganshoren | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
14
|
KAS Eupen U23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
15
|
CS Pays Vert Ostiches Ath | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
16
|
Stade Verviétois | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
17
|
RSC Habay-La-Neuve | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
18
|
RFC Raeren-Eynatten | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |