KP Przecław - Stal Szczecin , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
5.1 | 5.44 | 4.82 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
4.25 | 4.33 | 4.13 |
2.85 | 3.56 | 2.27 | Gemiddelde doelpunten |
2.45 | 2.67 | 2.13 |
2.25 | 1.89 | 2.55 | Gemiddelde tegendoelpunten |
1.8 | 1.67 | 2 |
Relatieve indicatoren
50%
Wint
15%
Trekt
35%
Verliezen
Over: 100%
Onder: 0%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 3.5
45%
Wint
20%
Trekt
35%
Verliezen
Over: 95%
Onder: 5%
Totaal 1.5
Over: 80%
Onder: 20%
Totaal 2.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 3.5
Evenementen: KP Przecław
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-29 | KP Przecław - Rurzyca Nawodna | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-20 | Odra Chojna - KP Przecław | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | KP Przecław - Stal Szczecin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-11 | KP Przecław - Arkonia Szczecin | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | Energetyk Gryfino - KP Przecław | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Mierzynianka Mierzyn - KP Przecław | 8 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | KS Myśla Dargomyśl - KP Przecław | 3 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Dąb Dębno - KP Przecław | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-30 | KP Przecław - Ehrle Dobra | 5 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-26 | Morzycko Moryń - KP Przecław | 1 - 5 |
KP Przecław - Stal Szczecin
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, match KP Przecław - Stal Szczecin, starttijd 2024-09-15 09:00:00 internationale tijd.
KP Przecław en Stal Szczecin neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Stal Szczecin
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-12 | Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin | - | |
Ronde 8 | |||
2024-10-05 | Stal Szczecin - Iskra Banie | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-27 | UKS Kłos Kamienny Jaz - Stal Szczecin | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Stal Szczecin - Morzycko Moryń | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-15 | KP Przecław - Stal Szczecin | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | Stal Szczecin - GKS Kołbacz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Stal Szczecin - Sokół Pyrzyce | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | Stal Szczecin - Osadnik Myślibórz | 4 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | Mierzynianka Mierzyn - Stal Szczecin | 4 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | Stal Szczecin - Jeziorak Szczecin | 4 - 1 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Kamień Pomorski | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
2
|
Prawobrzeże Świnoujście | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
3
|
Jeziorak Szczecin | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
4
|
Rega Trzebiatów | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5
|
Mewa Resko | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
6
|
OKS Center MD Goleniów | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
7
|
KS Rolpol Chlebowo | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
8
|
Polonia Płoty | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 3 |
9
|
Orzeł Łożnica | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
10
|
Masovia Maszewo | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | 3 |
11
|
GKS Korona Stuchowo | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
12
|
Sarmata Dobra | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
13
|
Jantar Dziwnów | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:8 | 3 |
14
|
Kasta Szczecin-Majowe | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
15
|
Orzeł Grzędzice | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
16
|
Dąbrovia Stara Dąbrowa | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rurzyca Nawodna | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
GKS Kołbacz | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:5 | 7 |
3
|
Morzycko Moryń | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | 7 |
4
|
Stal Szczecin | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
5
|
KS Świt II Szczecin | 3 | 2 | 0 | 1 | 17:5 | 6 |
6
|
Iskra Banie | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | 6 |
7
|
Odra Chojna | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:13 | 6 |
8
|
Arkonia Szczecin | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | 4 |
9
|
Mierzynianka Mierzyn | 3 | 1 | 1 | 1 | 12:11 | 4 |
10
|
Sokół Pyrzyce | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
11
|
Osadnik Myślibórz | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
12
|
OKS Hutnik Szczecin | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:10 | 3 |
13
|
KP Przecław | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:10 | 0 |
14
|
KS Wołczkowo-Bezrzecze | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
15
|
Energetyk Gryfino | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
16
|
UKS Kłos Kamienny Jaz | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Akademia Pilkarska Kotwica Kołobrzeg | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:3 | 9 |
2
|
Astra Ustronie Morskie | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
3
|
Gryf Polanów | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
4
|
Wieża Postomino | 3 | 2 | 0 | 1 | 15:4 | 6 |
5
|
Sława Sławno | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
6
|
Victoria Sianów | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
7
|
Zefir Wyszewo | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
8
|
Iskra Białogard | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
KSPN Spójnia Świdwin | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:10 | 4 |
10
|
Vimobilia Będzino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 |
11
|
Pomorzanin Sławoborze | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | 0 |
12
|
Sokół Karlino | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | 0 |
13
|
KS Sieciemin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | 0 |
14
|
Wybrzeże Biesiekierz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:18 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 4 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LZS Wspólni Różewo | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 10 |
2
|
Ina Ińsko | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
3
|
Calisia Kalisz Pomorski | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
4
|
Olimp Złocieniec | 3 | 2 | 1 | 0 | 14:3 | 7 |
5
|
Zorza Dobrzany | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:3 | 7 |
6
|
Pogoń Barlinek | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
7
|
Unia Dolice | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
8
|
MKS Remor Recz | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 6 |
9
|
Światowid 63 Łobez | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 6 |
10
|
Kłos Pełczyce | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
11
|
Drawa Drawsko Pomorskie | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 |
12
|
Lech Czaplinek | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
13
|
KS Pogoń Połczyn Zdrój | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 |
14
|
Piast Chociwel | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
15
|
Korona Człopa | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:17 | 0 |
16
|
Santos Kłębowiec | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |