Royale Entente Acren Lessines - RFC Union La Calamine , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Royale Entente Acren Lessines
Tweede Afdeling ACFF | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-06 | Royal Aywaille FC - Royale Entente Acren Lessines | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | Royale Entente Acren Lessines - CS Pays Vert Ostiches Ath | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | CS Entite Manageoise - Royale Entente Acren Lessines | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | Royale Entente Acren Lessines - RFC Union La Calamine | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | Royale Union Hutoise - Royale Entente Acren Lessines | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | Royale Entente Acren Lessines - FC Ganshoren | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-28 | Crossing Schaerbeek Evere - Royale Entente Acren Lessines | 1 - 1 |
Royale Entente Acren Lessines - RFC Union La Calamine
Belgium Amateur, Tweede Afdeling ACFF, match Royale Entente Acren Lessines - RFC Union La Calamine, starttijd 2024-09-15 13:00:00 internationale tijd.
Royale Entente Acren Lessines en RFC Union La Calamine neemt deel aan het kampioenschap Tweede Afdeling ACFF, Belgium Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: RFC Union La Calamine
Tweede Afdeling ACFF | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-05 | UR La Louvière Centre - RFC Union La Calamine | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | RFC Union La Calamine - CS Entite Manageoise | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | Royale Union Hutoise - RFC Union La Calamine | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | Royale Entente Acren Lessines - RFC Union La Calamine | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | RFC Union La Calamine - FC Ganshoren | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-31 | RCS Verlaine - RFC Union La Calamine | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | RFC Union La Calamine - RFC Raeren-Eynatten | 3 - 1 |
Klassement
Tweede Afdeling ACFF 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RFC Seraing U23 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2
|
Crossing Schaerbeek Evere | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3
|
RFC Meux | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4
|
RFC Union La Calamine | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
RSD Jette | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
RCS Verlaine | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7
|
Royal Aywaille FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
CS Entite Manageoise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
9
|
RCS Onhaye | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
10
|
Royale Union Hutoise | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
UR La Louvière Centre | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
12
|
Royale Entente Acren Lessines | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
13
|
FC Ganshoren | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
14
|
KAS Eupen U23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
15
|
CS Pays Vert Ostiches Ath | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
16
|
Stade Verviétois | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
17
|
RSC Habay-La-Neuve | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
18
|
RFC Raeren-Eynatten | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |