Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Orzeł Wierzbica
Liga Okręgowa - Radom | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-04 | Orzeł Wierzbica - KS Warka | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Powiślanka Lipsko - Orzeł Wierzbica | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Orzeł Wierzbica - Wulkan Zakrzew | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Jodła Jedlnia-Letnisko - Orzeł Wierzbica | 3 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Centrum Radom - Orzeł Wierzbica | 1 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Orzeł Wierzbica - Królewscy Jedlnia | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | KS Błotnica Stara - Orzeł Wierzbica | 1 - 5 |
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Radom, match Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec, starttijd 2024-09-20 22:00:44 internationale tijd.
Orzeł Wierzbica en Mazowsze Grójec neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Radom, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Mazowsze Grójec
Liga Okręgowa - Radom | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-04 | Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Mazowsze Grójec - Centrum Radom | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Mazowsze Grójec - KS Błotnica Stara | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Mazowsze Grójec - Gracja Tczów | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sokół Przytyk - Mazowsze Grójec | 0 - 0 |
Klassement
Liga Okręgowa - Radom 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Warka | 4 | 4 | 0 | 0 | 17:2 | 12 |
2
|
Jodła Jedlnia-Letnisko | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 12 |
3
|
Orzeł Wierzbica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
4
|
Mazowsze Grójec | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
5
|
Zodiak Sucha | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 7 |
6
|
Szydłowianka Szydłowiec | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
7
|
KS Błotnica Stara | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | 7 |
8
|
Centrum Radom | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
9
|
Zawisza Sienno | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
10
|
Powiślanka Lipsko | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 5 |
11
|
Oronka Orońsko | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
12
|
Królewscy Jedlnia | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
13
|
Młodzik 18 Radom | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:14 | 3 |
14
|
Sokół Przytyk | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | 1 |
15
|
Gracja Tczów | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | 0 |
16
|
Wulkan Zakrzew | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:12 | 0 |