Świt Staroźreby - Sokół Serock , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
3.65 | 3.44 | 3.82 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
3.5 | 3.44 | 3.55 |
1.6 | 1.89 | 1.36 | Gemiddelde doelpunten |
1.05 | 0.78 | 1.27 |
2.05 | 1.56 | 2.45 | Gemiddelde tegendoelpunten |
2.45 | 2.67 | 2.27 |
Relatieve indicatoren
45%
Wint
10%
Trekt
40%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 50%
Onder: 50%
Totaal 3.5
15%
Wint
10%
Trekt
70%
Verliezen
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 1.5
Over: 75%
Onder: 25%
Totaal 2.5
Over: 55%
Onder: 45%
Totaal 3.5
Evenementen: Świt Staroźreby
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-04 | Świt Staroźreby - Drukarz Warszawa | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Polonia II Warszawa - Świt Staroźreby | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Świt Staroźreby - Sokół Serock | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Huragan Wołomin - Świt Staroźreby | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | Świt Staroźreby - KS Łomianki | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
2024-08-23 | Świt Staroźreby - Sparta Miszewo | geannuleerd | |
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-23 | MKS Ciechanów - Świt Staroźreby | 0 - 0 | |
2024-06-22 | Świt Staroźreby - MKS Ciechanów | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Świt Staroźreby - Żbik Nasielsk | 2 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-09 | Nadnarwianka Pułtusk - Świt Staroźreby | 6 - 2 |
Świt Staroźreby - Sokół Serock
Poland Amateur, Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, match Świt Staroźreby - Sokół Serock, starttijd 2024-09-20 22:00:54 internationale tijd.
Świt Staroźreby en Sokół Serock neemt deel aan het kampioenschap Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sokół Serock
Decathlon V. Liga - Mazowiecka 1 | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-27 | Sokół Serock - KS Łomianki | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-20 | Świt Staroźreby - Sokół Serock | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-13 | Sokół Serock - Marcovia Marki | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | MKS Narew 1962 Ostrołęka - Sokół Serock | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Sokół Serock - Wkra Żuromin | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Kasztelan Sierpc - Sokół Serock | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-15 | Sokół Serock - Mazur Gostynin | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | PAF Płońsk - Sokół Serock | 0 - 0 | |
IV LIGA "Forbet" | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Drogowiec Jedlińsk - Sokół Serock | 1 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Sokół Serock - Hutnik Warszawa | 0 - 5 |
Klassement
V. Liga - Mazowiecka 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Nadnarwianka Pułtusk | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | 9 |
2
|
Huragan Wołomin | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
3
|
Sokół Serock | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
4
|
Żbik Nasielsk | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
5
|
KS Łomianki | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
6
|
Polonia II Warszawa | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
7
|
Marcovia Marki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
8
|
Drukarz Warszawa | 3 | 1 | 0 | 2 | 11:9 | 3 |
9
|
Bug Wyszków | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:3 | 3 |
10
|
MKS Narew 1962 Ostrołęka | 2 | 0 | 1 | 1 | 5:6 | 1 |
11
|
Kasztelan Sierpc | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:9 | 1 |
12
|
Wkra Żuromin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
13
|
Mazur Gostynin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
14
|
Delta Słupno | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:14 | 0 |
15
|
PAF Płońsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |
V. Liga - Mazowiecka 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:2 | 9 |
2
|
LKS Promna | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
3
|
LKS Chlebnia | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:6 | 7 |
4
|
Energia Kozienice | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:4 | 6 |
5
|
KS Raszyn | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:7 | 6 |
6
|
Naprzód Zielonki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:3 | 5 |
7
|
Żyrardowianka Żyrardów | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
8
|
Znicz II Pruszków | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
9
|
MKS Podlasie Sokołów Podlaski | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
10
|
Radomiak II Radom | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | 4 |
11
|
LKS Mazur Karczew | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:10 | 4 |
12
|
Milan Milanówek | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
13
|
Pogoń II Siedlce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
14
|
Drogowiec Jedlińsk | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
15
|
Escola Varsovia | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
16
|
Proch Pionki | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | 0 |