BKS Tęcza Biskupiec - MLKS Znicz Biała Piska , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: BKS Tęcza Biskupiec
IV. Liga Warmińsko-Mazurska | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-12 | IKS Jeziorak Iława - BKS Tęcza Biskupiec | - | |
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | BKS Tęcza Biskupiec - ZKS Olimpia II Elbląg | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | Pisa Primavera Barczewo - BKS Tęcza Biskupiec | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | BKS Tęcza Biskupiec - MLKS Znicz Biała Piska | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | MKS Rominta Gołdap - BKS Tęcza Biskupiec | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-06 | BKS Tęcza Biskupiec - DKS Dobre Miasto | 0 - 3 | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | MKS Olimpia Olsztynek - BKS Tęcza Biskupiec | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | BKS Tęcza Biskupiec - Sokol Ostroda | 1 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Mamry Gizycko - BKS Tęcza Biskupiec | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | BKS Tęcza Biskupiec - MMKS Concordia Elbląg | 2 - 1 |
BKS Tęcza Biskupiec - MLKS Znicz Biała Piska
Poland Amateur, IV. Liga Warmińsko-Mazurska, match BKS Tęcza Biskupiec - MLKS Znicz Biała Piska, starttijd 2024-09-21 15:00:00 internationale tijd.
BKS Tęcza Biskupiec en MLKS Znicz Biała Piska neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga Warmińsko-Mazurska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MLKS Znicz Biała Piska
IV. Liga Warmińsko-Mazurska | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-12 | MLKS Znicz Biała Piska - MKS Mrągowia Mrągowo | - | |
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | MKS Start Nidzica - MLKS Znicz Biała Piska | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | MLKS Znicz Biała Piska - MKS Mazur Ełk | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | BKS Tęcza Biskupiec - MLKS Znicz Biała Piska | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | MLKS Znicz Biała Piska - IKS Jeziorak Iława | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | ZKS Olimpia II Elbląg - MLKS Znicz Biała Piska | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | MLKS Znicz Biała Piska - Pisa Primavera Barczewo | 4 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MLKS Znicz Biała Piska - Stomil II Olsztyn SA | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-16 | MKS Rominta Gołdap - MLKS Znicz Biała Piska | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MLKS Znicz Biała Piska - DKS Dobre Miasto | 1 - 1 |
Klassement
IV. Liga Warmińsko-Mazurska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Start Nidzica | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 15 |
2
|
MKS Rominta Gołdap | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:4 | 11 |
3
|
Mamry Gizycko | 5 | 3 | 0 | 2 | 6:9 | 9 |
4
|
MLKS Znicz Biała Piska | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:1 | 8 |
5
|
MKS Mazur Ełk | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 8 |
6
|
DKS Dobre Miasto | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 8 |
7
|
Sokol Ostroda | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 8 |
8
|
Pisa Primavera Barczewo | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 8 |
9
|
KKS Granica Kętrzyn | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | 5 |
10
|
Stomil II Olsztyn SA | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:13 | 5 |
11
|
MKS Mrągowia Mrągowo | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:12 | 4 |
12
|
BKS Tęcza Biskupiec | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | 4 |
13
|
MKS Olimpia Olsztynek | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:14 | 4 |
14
|
MMKS Concordia Elbląg | 5 | 0 | 3 | 2 | 5:8 | 3 |
15
|
ZKS Olimpia II Elbląg | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 |
16
|
IKS Jeziorak Iława | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |