FC Bad Ragaz - FC Triesen , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Bad Ragaz
3. Liga OFV | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-05 | FC Bad Ragaz - Chur 97 II | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | FC Bonaduz - FC Bad Ragaz | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | FC Bad Ragaz - FC Triesen | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | FC Bad Ragaz - FC Sargans | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FC Bad Ragaz - FC Mels II | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-22 | CB Trun/Rabius - FC Bad Ragaz | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Bad Ragaz - US Schluein Ilanz | 3 - 1 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-13 | FC Bad Ragaz - Calcio Kreuzlingen | 6 - 0 | |
3. Liga OFV | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-13 | US Schluein Ilanz - FC Bad Ragaz | 3 - 1 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-06 | FC Bad Ragaz - FC Schaan | 5 - 2 |
FC Bad Ragaz - FC Triesen
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, match FC Bad Ragaz - FC Triesen, starttijd 2024-09-21 15:00:00 internationale tijd.
FC Bad Ragaz en FC Triesen neemt deel aan het kampioenschap 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Triesen
3. Liga OFV | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-12 | FC Triesen - FC Mels II | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-05 | FC Sevelen - FC Triesen | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-28 | FC Triesen - FC Sargans | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | FC Bad Ragaz - FC Triesen | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FC Triesen - FC Walenstadt | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-24 | FC Triesenberg - FC Triesen | 1 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Triesen - FC Landquart | 2 - 1 | |
Ronde 22 | |||
2024-06-15 | FC Flums - FC Triesen | 2 - 7 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-08 | FC Triesen - Chur 97 II | 1 - 3 | |
FL1 Aktiv - Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-04-09 | FC Triesenberg - FC Triesen | 2 - 0 |
Klassement
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Triesenberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
4
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
5
|
FC Bonaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
FC Sargans | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
FC Triesen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
7
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
Calcio Kreuzlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
10
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
11
|
FC Weinfelden-Bürglen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
FC Niederwil SG | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |