Evenementen: FC Predni Kopanina
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FC Predni Kopanina - SK Hrebec | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Ujezd Praha 4 - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FC Predni Kopanina - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | SK Steti - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Tempo Prague - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FC Predni Kopanina - Cesky Brod | 2 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | 1 FC Karlovy Vary - FC Predni Kopanina | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FC Predni Kopanina - SK Slany | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FK Usti Nad Labem II - FC Predni Kopanina | 2 - 3 | |
Cup | |||
2024-08-03 | FC Predni Kopanina - Tj Ligmet Milin | 1 - 1 |
FC Predni Kopanina - FK Olympie Brezova
Tsjechië, Divize B, match FC Predni Kopanina - FK Olympie Brezova, starttijd 2024-09-21 14:30:00 internationale tijd.
FC Predni Kopanina en FK Olympie Brezova neemt deel aan het kampioenschap Divize B, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Olympie Brezova
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FK Olympie Brezova - SK Ujezd Praha 4 | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Steti - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | FC Predni Kopanina - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | FK Olympie Brezova - Tempo Prague | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Cesky Brod - FK Olympie Brezova | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | FK Olympie Brezova - 1 FC Karlovy Vary | 2 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | SK Slany - FK Olympie Brezova | 2 - 2 | |
Cup | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-21 | FK Olympie Brezova - SK Petrin Plzen | 1 - 3 | |
2024-08-21 | FK Olympie Brezova - Zce Plzen | geannuleerd | |
Divize B | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | FK Olympie Brezova - FK Usti Nad Labem II | 2 - 3 |
Klassement
Divize B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Meteor Praag VIII | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
SK Slany | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
FK Ostrov | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
FK Banik Sokolov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
FC Predni Kopanina | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
SK Steti | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
FK Neratovice Byskovice | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
1 FC Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
FC Viktoria Marianske Lazne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Cesky Brod | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
FK Olympie Brezova | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |