Santos Piwoda - Sanoczanka Święte , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Santos Piwoda
Liga Okręgowa Jarosław | |||
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Santos Piwoda - Sanoczanka Święte | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | KS Wiązownica-Wisłoczanka Tryńcza - Santos Piwoda | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Santos Piwoda - Horyniec Zdrój | - | |
Ronde 5 | |||
2024-08-31 | Dąb Dobkowice - Santos Piwoda | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-25 | Santos Piwoda - Orzeł Torki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Santos Piwoda - Start Pruchnik | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Santos Piwoda - Start Lisie Jamy | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Santos Piwoda - Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 - 0 |
Santos Piwoda - Sanoczanka Święte
Poland Amateur, Liga Okręgowa Jarosław, match Santos Piwoda - Sanoczanka Święte, starttijd 2024-09-21 14:00:00 internationale tijd.
Santos Piwoda en Sanoczanka Święte neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa Jarosław, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Sanoczanka Święte
Liga Okręgowa Jarosław | |||
Ronde 9 | |||
2024-09-28 | Sanoczanka Święte - Start Lisie Jamy | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-21 | Santos Piwoda - Sanoczanka Święte | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-14 | Sanoczanka Święte - Piast Tuczempy | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-07 | Płomień Morawsko - Sanoczanka Święte | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | Gorliczanka Gorliczyna - Sanoczanka Święte | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-18 | Sanoczanka Święte - Wólczanka Wólka Pełkińska | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | Polonia Przemyśl - Sanoczanka Święte | 2 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Sanoczanka Święte - Czuwaj Przemyśl | 1 - 2 |
Klassement
Liga Okręgowa Jarosław 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orzeł Torki | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:6 | 7 |
2
|
Santos Piwoda | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
3
|
Czuwaj Przemyśl | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:3 | 7 |
4
|
KS Wiązownica-Wisłoczanka Tryńcza | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5
|
Piast Tuczempy | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
6
|
LKS Skołoszów | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:4 | 5 |
7
|
Dąb Dobkowice | 3 | 1 | 2 | 0 | 9:6 | 5 |
8
|
Wólczanka Wólka Pełkińska | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:5 | 5 |
9
|
Gorliczanka Gorliczyna | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:6 | 4 |
10
|
Start Pruchnik | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
11
|
Polonia Przemyśl | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
12
|
Biało-Czerwoni Kaszyce | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:6 | 2 |
13
|
Start Lisie Jamy | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Horyniec Zdrój | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:13 | 1 |
15
|
Sanoczanka Święte | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:6 | 0 |
16
|
Płomień Morawsko | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:9 | 0 |