Evenementen: Tempo Prague
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | Tempo Prague - FK Neratovice Byskovice | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Hrebec - Tempo Prague | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Tempo Prague - SK Ujezd Praha 4 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | FK Olympie Brezova - Tempo Prague | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Tempo Prague - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Steti - Tempo Prague | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Cesky Brod - Tempo Prague | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Tempo Prague - 1 FC Karlovy Vary | 2 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | SK Slany - Tempo Prague | 1 - 0 | |
Cup | |||
2023-07-29 | Tempo Prague - SK Kladno | 2 - 3 |
Tempo Prague - SK Ujezd Praha 4
Tsjechië, Divize B, match Tempo Prague - SK Ujezd Praha 4, starttijd 2024-09-21 14:30:00 internationale tijd.
Tempo Prague en SK Ujezd Praha 4 neemt deel aan het kampioenschap Divize B, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Ujezd Praha 4
Divize B | |||
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | FK Olympie Brezova - SK Ujezd Praha 4 | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | SK Ujezd Praha 4 - FC Predni Kopanina | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-21 | Tempo Prague - SK Ujezd Praha 4 | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | SK Ujezd Praha 4 - Cesky Brod | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | 1 FC Karlovy Vary - SK Ujezd Praha 4 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | SK Ujezd Praha 4 - SK Slany | 0 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | FK Usti Nad Labem II - SK Ujezd Praha 4 | 0 - 3 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | SK Ujezd Praha 4 - FK Banik Sokolov | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FK Ostrov - SK Ujezd Praha 4 | 1 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-06-15 | SK Ujezd Praha 4 - SK Slany | 2 - 2 |
Klassement
Divize B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Meteor Praag VIII | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
SK Slany | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
FK Ostrov | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
FK Banik Sokolov | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
FC Predni Kopanina | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
SK Steti | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
FK Neratovice Byskovice | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
1 FC Karlovy Vary | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
FC Viktoria Marianske Lazne | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Cesky Brod | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
FK Olympie Brezova | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |