ZKS Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn SA , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: ZKS Olimpia II Elbląg
IV. Liga Warmińsko-Mazurska | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-12 | ZKS Olimpia II Elbląg - MKS Mazur Ełk | - | |
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | BKS Tęcza Biskupiec - ZKS Olimpia II Elbląg | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | ZKS Olimpia II Elbląg - IKS Jeziorak Iława | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-22 | ZKS Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn SA | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-14 | Pisa Primavera Barczewo - ZKS Olimpia II Elbląg | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-08 | ZKS Olimpia II Elbląg - MLKS Znicz Biała Piska | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | MKS Rominta Gołdap - ZKS Olimpia II Elbląg | 4 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-25 | ZKS Olimpia II Elbląg - DKS Dobre Miasto | 3 - 5 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | MKS Olimpia Olsztynek - ZKS Olimpia II Elbląg | 0 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | ZKS Olimpia II Elbląg - Sokol Ostroda | 1 - 3 |
ZKS Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn SA
Poland Amateur, IV. Liga Warmińsko-Mazurska, match ZKS Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn SA, starttijd 2024-09-22 13:00:00 internationale tijd.
ZKS Olimpia II Elbląg en Stomil II Olsztyn SA neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga Warmińsko-Mazurska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Stomil II Olsztyn SA
IV. Liga Warmińsko-Mazurska | |||
Ronde 10 | |||
2024-10-12 | Stomil II Olsztyn SA - Sokol Ostroda | - | |
Ronde 9 | |||
2024-10-05 | IKS Jeziorak Iława - Stomil II Olsztyn SA | - | |
Ronde 8 | |||
2024-09-28 | Stomil II Olsztyn SA - Mamry Gizycko | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-22 | ZKS Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn SA | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-15 | Stomil II Olsztyn SA - MMKS Concordia Elbląg | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-07 | Pisa Primavera Barczewo - Stomil II Olsztyn SA | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Stomil II Olsztyn SA - KKS Granica Kętrzyn | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-08-23 | MLKS Znicz Biała Piska - Stomil II Olsztyn SA | 4 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-18 | Stomil II Olsztyn SA - MKS Mrągowia Mrągowo | 4 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | MKS Rominta Gołdap - Stomil II Olsztyn SA | 5 - 1 |
Klassement
IV. Liga Warmińsko-Mazurska 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MKS Start Nidzica | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 15 |
2
|
MKS Rominta Gołdap | 5 | 3 | 2 | 0 | 12:4 | 11 |
3
|
Mamry Gizycko | 5 | 3 | 0 | 2 | 6:9 | 9 |
4
|
MLKS Znicz Biała Piska | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:1 | 8 |
5
|
MKS Mazur Ełk | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:5 | 8 |
6
|
DKS Dobre Miasto | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:5 | 8 |
7
|
Sokol Ostroda | 5 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | 8 |
8
|
Pisa Primavera Barczewo | 5 | 2 | 2 | 1 | 10:10 | 8 |
9
|
KKS Granica Kętrzyn | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | 5 |
10
|
Stomil II Olsztyn SA | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:13 | 5 |
11
|
MKS Mrągowia Mrągowo | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:12 | 4 |
12
|
BKS Tęcza Biskupiec | 5 | 1 | 1 | 3 | 3:7 | 4 |
13
|
MKS Olimpia Olsztynek | 5 | 1 | 1 | 3 | 7:14 | 4 |
14
|
MMKS Concordia Elbląg | 5 | 0 | 3 | 2 | 5:8 | 3 |
15
|
ZKS Olimpia II Elbląg | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 |
16
|
IKS Jeziorak Iława | 5 | 0 | 2 | 3 | 4:8 | 2 |