AS Sabarelul Ciocoveni - AS Inter 2019 Valea Dragului , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Indicatoren
Rekenkundig gemiddelde
Bij Total | thuis | Weg | Indicatoren | Bij Total | thuis | Weg |
---|---|---|---|---|---|---|
4.35 | 3.7 | 5 | Gemiddeld totaal aantal spellen |
6.8 | 6.5 | 7.1 |
1.95 | 2.3 | 1.6 | Gemiddelde doelpunten |
2.05 | 2.5 | 1.6 |
2.4 | 1.4 | 3.4 | Gemiddelde tegendoelpunten |
4.75 | 4 | 5.5 |
Relatieve indicatoren
35%
Wint
15%
Trekt
50%
Verliezen
Over: 100%
Onder: 0%
Totaal 1.5
Over: 70%
Onder: 30%
Totaal 2.5
Over: 60%
Onder: 40%
Totaal 3.5
30%
Wint
5%
Trekt
65%
Verliezen
Over: 100%
Onder: 0%
Totaal 1.5
Over: 100%
Onder: 0%
Totaal 2.5
Over: 85%
Onder: 15%
Totaal 3.5
Evenementen: AS Sabarelul Ciocoveni
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Sabarelul Ciocoveni | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | AS Sabarelul Ciocoveni - AS Inter 2019 Valea Dragului | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Unirea Pietrisu | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | AS Unirea Fratesti - AS Sabarelul Ciocoveni | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Pro Gostinu | 2 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-30 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Pro Gostinu | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-23 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni | 2 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-16 | AS Sabarelul Ciocoveni - AS Olimpia Malu | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-06-02 | AS Fortuna Herasti - AS Sabarelul Ciocoveni | 3 - 2 |
AS Sabarelul Ciocoveni - AS Inter 2019 Valea Dragului
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, match AS Sabarelul Ciocoveni - AS Inter 2019 Valea Dragului, starttijd 2024-09-22 08:00:00 internationale tijd.
AS Sabarelul Ciocoveni en AS Inter 2019 Valea Dragului neemt deel aan het kampioenschap Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Inter 2019 Valea Dragului
Liga 5 Giurgiu | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | AS Inter 2019 Valea Dragului - ACS Amicii 2015 Giurgiu | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | AS Sabarelul Ciocoveni - AS Inter 2019 Valea Dragului | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | AS Inter 2019 Valea Dragului - AS Greaca | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | AS Olimpia Malu - AS Inter 2019 Valea Dragului | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | AS Inter 2019 Valea Dragului - ACS Dunarea Gaujani II | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | AS Inter 2019 Valea Dragului - AS Viitorul Hulubesti | 3 - 5 | |
Liga 4 Giurgiu | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-15 | AS Inter 2019 Valea Dragului - AS Dunărea Oinacu | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-01 | AS Inter 2019 Valea Dragului - AS Mihai Viteazul Călugareni | 3 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | CS Giganții Vărăști - AS Inter 2019 Valea Dragului | 10 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-18 | AS Inter 2019 Valea Dragului - AS Viitorul Vedea | 5 - 3 |
Klassement
Liga 5 Giurgiu - Nord 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
CS Buturugeni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
3
|
AS Stejarul Bulbucata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
ACS Mihai Voda | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
AS Iepurești | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASFC Podisor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
AS Crevedia Mare | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
AFC Tântava II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
ACS Petrolul Roata | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
11
|
AS Voința Podișor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
AS Viitorul Goleasca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
CS Padureni | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
14
|
AS Unirea Cosoba | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Liga 5 Giurgiu - Sud 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Greaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
AS Scarisoara | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | 3 |
4
|
AS Viitorul Hulubesti | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
5
|
ACS Dunarea Gaujani II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
6
|
ACS Unirea Pietrisu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
7
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
AS Olimpia Malu | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
12
|
AS Viitorul Vedea | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:7 | 0 |
13
|
AS Fortuna Herasti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
14
|
AS Unirea Fratesti | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |