FC Walenstadt - FC Landquart , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Walenstadt
3. Liga OFV | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | FC Walenstadt - US Schluein Ilanz | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-05 | FC Mels II - FC Walenstadt | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | FC Walenstadt - FC Landquart | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | FC Walenstadt - FC Bonaduz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | FC Triesen - FC Walenstadt | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | FC Walenstadt - FC Sevelen | 3 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Sargans - FC Walenstadt | 3 - 0 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-10 | FC Untervaz - FC Walenstadt | 0 - 8 |
FC Walenstadt - FC Landquart
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, match FC Walenstadt - FC Landquart, starttijd 2024-09-22 12:00:00 internationale tijd.
FC Walenstadt en FC Landquart neemt deel aan het kampioenschap 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Landquart
3. Liga OFV | |||
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | FC Landquart - US Schluein Ilanz | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | FC Walenstadt - FC Landquart | - | |
Bündner Cup | |||
Ronde 27 | |||
2024-09-14 | FC Landquart - Chur 97 II | - | |
3. Liga OFV | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | FC Mels II - FC Landquart | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 II - FC Landquart | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | FC Landquart - FC Bonaduz | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-17 | FC Triesen - FC Landquart | 2 - 1 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Ronde 32 | |||
2024-08-11 | FC Appenzell - FC Landquart | 8 - 0 | |
Ronde 201 | |||
2024-08-03 | FC Rorschacherberg - FC Landquart | 0 - 4 | |
3. Liga OFV | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-15 | FC Schaan - FC Landquart | 10 - 0 |
Klassement
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Triesenberg | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
4
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
5
|
FC Bonaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
FC Sargans | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
FC Triesen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
7
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
Calcio Kreuzlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
10
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
11
|
FC Weinfelden-Bürglen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
FC Niederwil SG | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |