Milan Futuro - Spal Ferrara , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Milan Futuro
Serie C, Girone B | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-30 | Lucchese - Milan Futuro | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-26 | Milan Futuro - Spal Ferrara | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-23 | Rimini - Milan Futuro | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | Milan Futuro - Ascoli | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | Torres - Milan Futuro | Uitgesteld | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | Milan Futuro - Carpi FC | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | Virtus Entella - Milan Futuro | 1 - 0 | |
Coppa Italia Serie C | |||
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Novara - Milan Futuro | 1 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Calcio Lecco - Milan Futuro | 0 - 3 |
Milan Futuro - Spal Ferrara
Italië, Serie C, Girone B, match Milan Futuro - Spal Ferrara, starttijd 2024-09-26 16:30:00 internationale tijd.
Milan Futuro en Spal Ferrara neemt deel aan het kampioenschap Serie C, Girone B, Italië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Spal Ferrara
Serie C, Girone B | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-29 | Spal Ferrara - Virtus Entella | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-26 | Milan Futuro - Spal Ferrara | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-23 | Spal Ferrara - Carpi FC | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-14 | Sestri Levante - Spal Ferrara | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | Spal Ferrara - Lucchese | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-30 | Perugia - Spal Ferrara | 3 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-23 | Spal Ferrara - Ascoli | 2 - 2 | |
Coppa Italia Serie C | |||
2024-08-10 | Atalanta U23 - Spal Ferrara | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-20 | Sassuolo Calcio - Spal Ferrara | 2 - 0 | |
Serie C, Girone B | |||
Ronde 38 | |||
2024-04-28 | Olbia - Spal Ferrara | 1 - 4 |
Klassement
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Virtus Entella | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
Gubbio | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
3
|
Perugia | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:3 | 4 |
4
|
Torres | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
5
|
Delfino Pescara 1936 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
Ascoli | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7
|
US Campobasso 1919 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
8
|
Pontedera | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
Ternana | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
10
|
Vis Pesaro | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
11
|
Arezzo | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:3 | 3 |
12
|
Carpi FC | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
13
|
Pineto | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
15
|
Rimini | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
15
|
Pianese | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
16
|
Milan Futuro | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
17
|
Lucchese | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
18
|
Sestri Levante | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | 1 |
19
|
Legnago Salus | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
20
|
Spal Ferrara | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:5 | -2 |