Evenementen: Vulturii Cutezatori
Divizia A | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Vulturii Cutezatori - Flacara Falesti | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Sporting Trestieni - Vulturii Cutezatori | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Vulturii Cutezatori - CF Gagauziya | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-30 | Csct Saksan - Vulturii Cutezatori | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Vulturii Cutezatori - FC SHERIFF TIRASPOL 2 | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Flacara Falesti - Vulturii Cutezatori | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Vulturii Cutezatori - Sporting Trestieni | 0 - 1 | |
Cupa Moldova | |||
Ronde 6 | |||
2023-10-03 | Vulturii Cutezatori - FC Stauceni | 2 - 4 |
Vulturii Cutezatori - Flacara Falesti
Moldavië, Divizia A, match Vulturii Cutezatori - Flacara Falesti, starttijd 2024-09-28 16:00:00 internationale tijd.
Vulturii Cutezatori en Flacara Falesti neemt deel aan het kampioenschap Divizia A, Moldavië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Flacara Falesti
Divizia A | |||
Ronde 7 | |||
2024-09-28 | Vulturii Cutezatori - Flacara Falesti | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-21 | Csct Saksan - Flacara Falesti | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-14 | Flacara Falesti - FC SHERIFF TIRASPOL 2 | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | CF Gagauziya - Flacara Falesti | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Sporting Trestieni - Flacara Falesti | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-17 | Flacara Falesti - Vulturii Cutezatori | 3 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-09 | Flacara Falesti - Csct Saksan | 0 - 2 | |
2024-05-04 | FC Olimp Comrat - Flacara Falesti | 3 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-26 | Flacara Falesti - FCM Ungheni | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-19 | FC SHERIFF TIRASPOL 2 - Flacara Falesti | 9 - 0 |
Klassement
Liga 1 24/25, Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC SHERIFF TIRASPOL 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:3 | 6 |
2
|
Sporting Trestieni | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
Csct Saksan | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
4
|
Flacara Falesti | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
5
|
CF Gagauziya | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
6
|
Vulturii Cutezatori | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
Liga 1 24/25, Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Speranta Drochia | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:2 | 6 |
2
|
FC VICTORIA | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | 6 |
3
|
FC Stauceni | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:6 | 3 |
4
|
FCM Ungheni | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
5
|
FC Iskra Ribnita | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | 1 |
6
|
FC Olimp Comrat | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:10 | 0 |
Liga 1 24/25, Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC SHERIFF TIRASPOL 2 | ||||||
|
Csct Saksan | ||||||
|
Sporting Trestieni | ||||||
|
CF Gagauziya | ||||||
|
Vulturii Cutezatori | ||||||
|
Flacara Falesti |
Liga 1 24/25, Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Iskra Ribnita | ||||||
|
FC Olimp Comrat | ||||||
|
FC Speranta Drochia | ||||||
|
FC Stauceni | ||||||
|
FC VICTORIA | ||||||
|
FCM Ungheni |
Liga 1 24/25, Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Csct Saksan | ||||||
|
Sporting Trestieni | ||||||
|
FC SHERIFF TIRASPOL 2 | ||||||
|
Vulturii Cutezatori | ||||||
|
Flacara Falesti | ||||||
|
CF Gagauziya |
Liga 1 24/25, Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Iskra Ribnita | ||||||
|
FC Olimp Comrat | ||||||
|
FC Speranta Drochia | ||||||
|
FC Stauceni | ||||||
|
FC VICTORIA | ||||||
|
FCM Ungheni |