AC Marinhense - CD Fatima , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: AC Marinhense
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-27 | AC Marinhense - Sport Arronches e Benfica | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | O Elvas CAD - AC Marinhense | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | AC Marinhense - CD Fatima | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | CA Pero Pinheiro - AC Marinhense | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | O Elvas CAD - AC Marinhense | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | AC Marinhense - Alverca Futebol | geannuleerd | |
2024-09-01 | AC Marinhense - F.C. Alverca B | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Sertanense FC - AC Marinhense | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | AC Marinhense - Clube União 1919 | 0 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-04-07 | AC Marinhense - CD Gouveia | 6 - 3 |
AC Marinhense - CD Fatima
Portugal, Campeonato de Portugal, match AC Marinhense - CD Fatima, starttijd 2024-09-29 14:00:00 internationale tijd.
AC Marinhense en CD Fatima neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Portugal, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CD Fatima
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | CD Fatima - Clube União 1919 | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | AC Marinhense - CD Fatima | - | |
Ronde 7 | |||
2024-09-27 | Sertanense FC - CD Fatima | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | CD Fatima - GD Peniche | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-06 | CD Fatima - Clube União 1919 | Uitgesteld | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Sport Benfica Castelo Branco - CD Fatima | 0 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | CD Fatima - CD Alcains | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | CF Marialvas - CD Fatima | 2 - 1 | |
A.F. Santarém I Divisão | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-19 | Sport Abrantes e Benfica - CD Fatima | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-12 | CD Fatima - GD Samora Correia | 7 - 0 |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GD Braganca | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
USC Paredes | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:6 | 6 |
3
|
GD Joane | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
4
|
Rebordosa AC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
5
|
AD Os Limianos | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
SC Vila Real | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
7
|
OS Sandinenses | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
8
|
Vianense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
9
|
Atletico Arcos | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
10
|
Brito SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
11
|
FC Tirsense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
12
|
Pevidém SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
13
|
Vitoria Guimaraes | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
14
|
Dumiense FC/CJPII | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | 1 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leça FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2
|
CF União de Lamas | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
3
|
AD Marco 09 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
4
|
SC Beira Mar | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
5
|
FC Alpendorada | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:3 | 6 |
6
|
Sport Comércio e Salgueiros | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
7
|
CD Cinfães | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
8
|
AD Camacha | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
9
|
Guarda Desportiva FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
10
|
AD Machico | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
CS Maritimo Madeira | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
12
|
SC Régua | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
13
|
Gondomar SC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
14
|
SC Coimbroes | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Group C: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
O Elvas CAD | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2
|
GD Peniche | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3
|
Sport Arronches e Benfica | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
5
|
AC Marinhense | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
5
|
Clube União 1919 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
6
|
F.C. Alverca B | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
7
|
Sporting Pombal | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
8
|
Sport Benfica Castelo Branco | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
9
|
CF Marialvas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
10
|
CA Pero Pinheiro | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
11
|
Mortagua | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
12
|
CD Fatima | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
13
|
CD Alcains | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
14
|
Sertanense FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:9 | 0 |
Group D: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Louletano DC | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Lusitano Évora | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | 7 |
3
|
Sintrense | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
5
|
CF Estrela Sad B | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
6
|
Moncarapachense | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
7
|
Amora FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
7
|
FC Serpa | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
8
|
CD Operário | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
9
|
Comércio e Indústria | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
10
|
GD Lagoa | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
11
|
Moura AC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:9 | 3 |
12
|
GD Fabril do Barreiro | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
13
|
FC Barreirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Estrela FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | 0 |