Comércio e Indústria - CF Estrela Sad B , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Comércio e Indústria
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-27 | Comércio e Indústria - Amora FC | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | GD Lagoa - Comércio e Indústria | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | Comércio e Indústria - CF Estrela Sad B | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | Sintrense - Comércio e Indústria | - | |
Taça de Portugal | |||
Ronde 1 | |||
2024-09-08 | C. Futebol Benfica - Comércio e Indústria | - | |
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Comércio e Indústria - Louletano DC | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | Comércio e Indústria - FC Barreirense | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | Moncarapachense - Comércio e Indústria | 5 - 2 | |
A.F. Setúbal Taça do Distrito (Joaquim Jose Sousa Marques) | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-10 | Comércio e Indústria - CR Grandolense | 1 - 0 | |
A.F. Setubal I Divisão | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Comércio e Indústria - Oriental Dragon FC | 4 - 3 |
Comércio e Indústria - CF Estrela Sad B
Portugal, Campeonato de Portugal, match Comércio e Indústria - CF Estrela Sad B, starttijd 2024-09-29 14:00:00 internationale tijd.
Comércio e Indústria en CF Estrela Sad B neemt deel aan het kampioenschap Campeonato de Portugal, Portugal.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CF Estrela Sad B
Campeonato de Portugal | |||
Ronde 8 | |||
2024-11-03 | CF Estrela Sad B - FC Barreirense | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-27 | Sintrense - CF Estrela Sad B | - | |
Ronde 6 | |||
2024-10-06 | CF Estrela Sad B - Louletano DC | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-29 | Comércio e Indústria - CF Estrela Sad B | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | CF Estrela Sad B - Moncarapachense | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-01 | Estrela FC - CF Estrela Sad B | 0 - 4 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-25 | CF Estrela Sad B - GD Fabril do Barreiro | 0 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-18 | CD Operário - CF Estrela Sad B | Uitgesteld |
Klassement
Group A: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
GD Braganca | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | 7 |
2
|
USC Paredes | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:6 | 6 |
3
|
GD Joane | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
4
|
Rebordosa AC | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | 6 |
5
|
AD Os Limianos | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
SC Vila Real | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
7
|
OS Sandinenses | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
8
|
Vianense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
9
|
Atletico Arcos | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
10
|
Brito SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
11
|
FC Tirsense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
12
|
Pevidém SC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:3 | 3 |
13
|
Vitoria Guimaraes | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:3 | 1 |
14
|
Dumiense FC/CJPII | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:12 | 1 |
Group B: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Leça FC | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | 9 |
2
|
CF União de Lamas | 3 | 2 | 1 | 0 | 2:0 | 7 |
3
|
AD Marco 09 | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
4
|
SC Beira Mar | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
5
|
FC Alpendorada | 3 | 2 | 0 | 1 | 2:3 | 6 |
6
|
Sport Comércio e Salgueiros | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
7
|
CD Cinfães | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:2 | 4 |
8
|
AD Camacha | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
9
|
Guarda Desportiva FC | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
10
|
AD Machico | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
CS Maritimo Madeira | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:2 | 0 |
12
|
SC Régua | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
13
|
Gondomar SC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
14
|
SC Coimbroes | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:7 | 0 |
Group C: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
O Elvas CAD | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
2
|
GD Peniche | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:2 | 7 |
3
|
Sport Arronches e Benfica | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | 7 |
5
|
AC Marinhense | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:2 | 5 |
5
|
Clube União 1919 | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
6
|
F.C. Alverca B | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
7
|
Sporting Pombal | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
8
|
Sport Benfica Castelo Branco | 3 | 1 | 1 | 1 | 2:2 | 4 |
9
|
CF Marialvas | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
10
|
CA Pero Pinheiro | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:3 | 3 |
11
|
Mortagua | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
12
|
CD Fatima | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
13
|
CD Alcains | 3 | 0 | 1 | 2 | 0:3 | 1 |
14
|
Sertanense FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 6:9 | 0 |
Group D: 2024-2025
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Louletano DC | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Lusitano Évora | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:0 | 7 |
3
|
Sintrense | 3 | 2 | 1 | 0 | 5:1 | 7 |
5
|
CF Estrela Sad B | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | 4 |
6
|
Moncarapachense | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:4 | 4 |
7
|
Amora FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
7
|
FC Serpa | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
8
|
CD Operário | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
9
|
Comércio e Indústria | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
10
|
GD Lagoa | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
11
|
Moura AC | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:9 | 3 |
12
|
GD Fabril do Barreiro | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:4 | 1 |
13
|
FC Barreirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |
14
|
Estrela FC | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:8 | 0 |